Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit szeretnek akkor a nyomozók?

Mit szeretnek akkor a nyomozók?

Figyelt kérdés

Debrecen egy kisváros, nem olyan mint Budapest, ezért előfordul, hogy egy-egy volt ügyfél és rendőr, összefut az utcán, vagy tömegközlekedésen. Ez történt konkrétan velem is. A villamoson leültem egy nő mellé és kérdeztem, hogy "Szabad?" Azt mondta, hogy szabad, jó napot és a nevemet, de bátran. Az a nyomozónő volt, akinél volt a sátor és a poffice-os ügyem. Kérdeztem tőle, hogy vannak öltözői lopások mostanában, azt mondta, hogy öltözői lopások nincsennek. Mondtam neki, hogy én megváltoztam, én nem csinálok ilyeneket többet. Azt mondta, hogy "Ne is, mert az ilyen lopásokat nem szeretjük."


Erre kicsit meglepődtem, hogy mert van amit szeretnek....


Mire értette, hogy "Nem szeretjük"?


Mert van amit szeretnek?

Mit szerethet egy bűnügyi nyomozó, mire értette a fent kifejtett kérdésem?



2022. máj. 9. 18:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Levike, a dokinak szólni kéne hogy emeljen a gyógyszer adagon. Már komoly hallucinációid vannak.
2022. máj. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Szólok.
2022. máj. 9. 20:27
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
#12 És vedd komolyan, a doki bácsi nem viccből írja ám ki neked azokat a gyógyszereket.
2022. máj. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Tudom. De nem doki bácsi, hanem doki néni.
2022. máj. 9. 20:33
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
És milyen gyógyszert szedsz amúgy Levike? Mi a gyógyszer neve?
2022. máj. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Xanax, citapram
2022. máj. 9. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!