Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Amennyiben mégsem ügyvéddel...

Amennyiben mégsem ügyvéddel megyek tanúkihallgatásra, számítani lehet arra, hogy lecsesz a nyomozó?

Figyelt kérdés

Ugye 10-re keddre 8 órára idézett, de később előadtam, hogy mivel a Be.168 paragrafus (4). pontja alapján tanúkihallgatáson is lehet meghatalmazott védő, mondtam, hogy lehet igénybe venném, hogy azzal megyek. Mondtam, hogy de ügyvéd úr szerdán lesz, így abban maradtunk, hogy ne menjek kedden, ír egy papír idézést és ami azon lesz, arra menjek. Ez később lesz. E-mailen leírtam, hogy akkor nem megyek kedden ez elhangzott a telefonban, hogy ezt mondta és írtam neki, hogy a papír idézés a Be.113 paragrafus (3) pontja alapján navy valószínűséggel az eljárási cselekmény előtt megérkezik.


Ezekután, mivel ezért tolódik a kihallgatás és, ha mégse megyek ügyvéddel, akkor számíthatok arra, hogy letol, hogy "Na nem is ügyvéddel jött, ezèrt kellett eltolni", vagy nem fogja mondani?


Értelmes válaszokat kérek.


Mondjuk neki aztán mindegy, hogy jön e velem ügyvéd, vagy sem.



2022. máj. 7. 22:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ezek szerint a debreceni rendőrök ugyanolyan ostobák mint a szegediek...
2022. máj. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Jól mondod, güriznek a nyomozók 250 ezerért, a mozdonyvezetők meg keresnek havi 560 ezret 2022-ben. És élmény felvezetni délután egy vonatot Debrecenből Pestre, majd este 20.28-kor vissza és 23. 26 ra érkezik vissza. Kezd 13.58-kor, végez 00.05-kor. 10 óra 7 perc volt a munkaidő. A max. 12 óra 45 perc lehet.
2022. máj. 8. 20:57
 13/15 anonim ***** válasza:
Fogalmad sincs levike mennyit keres egy nyomozó. Igazából minden amit mondasz az beszámíthatatlan hisz full hülye vagy
2022. máj. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Egy sima 25 éves hadnagyhülye 220-at keres. Egy 20 éve ott dolgozó 280-at. Én ennyit sem adnék nekik.
2022. máj. 8. 21:11
 15/15 anonim ***** válasza:
Élj ebben a tudatban te munkanélküli szar csöves :D
2022. máj. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!