Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Amennyiben mégsem ügyvéddel...

Amennyiben mégsem ügyvéddel megyek tanúkihallgatásra, számítani lehet arra, hogy lecsesz a nyomozó?

Figyelt kérdés

Ugye 10-re keddre 8 órára idézett, de később előadtam, hogy mivel a Be.168 paragrafus (4). pontja alapján tanúkihallgatáson is lehet meghatalmazott védő, mondtam, hogy lehet igénybe venném, hogy azzal megyek. Mondtam, hogy de ügyvéd úr szerdán lesz, így abban maradtunk, hogy ne menjek kedden, ír egy papír idézést és ami azon lesz, arra menjek. Ez később lesz. E-mailen leírtam, hogy akkor nem megyek kedden ez elhangzott a telefonban, hogy ezt mondta és írtam neki, hogy a papír idézés a Be.113 paragrafus (3) pontja alapján navy valószínűséggel az eljárási cselekmény előtt megérkezik.


Ezekután, mivel ezért tolódik a kihallgatás és, ha mégse megyek ügyvéddel, akkor számíthatok arra, hogy letol, hogy "Na nem is ügyvéddel jött, ezèrt kellett eltolni", vagy nem fogja mondani?


Értelmes válaszokat kérek.


Mondjuk neki aztán mindegy, hogy jön e velem ügyvéd, vagy sem.



2022. máj. 7. 22:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
29%
Mindegy levike,mész a börtönbe.
2022. máj. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hogy, mikor nincs még jogerős ítélet?
2022. máj. 7. 22:14
 3/15 A kérdező kommentje:
Még nincs jogerős ítélet.
2022. máj. 7. 22:35
 4/15 anonim ***** válasza:
Levike! Nem mindegy!
2022. máj. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A nyomozónak mindegy, hogy a tanú ügyvéddel megy-e vagy sem. Nem a nyomozó fizeti az ügyvédet.
2022. máj. 7. 22:50
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
De ha válaszolsz saját kérdésedre, minek teszed fel?
2022. máj. 7. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Remélem tudod levike hogy már az egész kapitányság tudja hogy ide írogatsz és jót röhögnek rajtad minden nap
2022. máj. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Hadd röhögjenek.


Igazából én nem is megyek ügyvédhez, nem is megyek ügyvéddel kihallgatásra, ugyanis nagyon jól tudom, hogy mik a jogaim, ha tanúként kerülök kihallgatásra. Ez csak egy ürügy volt, hogy eltódjon keddről a tanúkihallgatás, beetettem a nyomozöt, hogy adjon másik időpontot és papír idézést, mert szerdán lesz ügyvéd és bevette, hogy ügyvédhez akarok menni, meg azzal együtt kihallgatásra. És beleeggyezett. Ezzel eltoltam a kihallgatást. Nem kell menni 10-én holnapután kedden, hanem majd jön az idézés és ami azon lesz, akkor kell menni.

2022. máj. 8. 13:57
 9/15 anonim ***** válasza:
Szép munka levike. Ezzel jogosulatlanul távol maradtál ami 50ezer forintos rendbírságot ér. Továbbítom
2022. máj. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Mert most te vagy az ügyeletes ügyész a Békéscsabai Járási Ügyészségen?
2022. máj. 8. 15:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!