Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha valaki folyton pénisz...

Ha valaki folyton pénisz képeket küld nekem facén, és feljelentem őt, akkor börtönbe kerül? 18/l

Figyelt kérdés
2022. ápr. 9. 12:35
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
77%

34: tudod miért sok az "áldozathibáztatás"? Mert itt nincs áldozat! Csak egy nárcisztikus csaj, aki egy kattintással letilthatna minden ilyen üzenetet. Nem követik, nem fenyegetik, nem erőszakolják meg, nem rabolják ki, még csak telefonon sem hivogatják, hanem "biteket kap", internetszemetet, mert nem hajlandó lezárni az accountját úgy hogy ismeretlenek ne küldhessenek neki üzenetet. Kb mintha azon nyafogna hogy legyek vannak a lakásban amikor nyitva egész nap az ablak és szunyoghálót sem hajlandó feltenni.


És ezek után börtönbe akarja juttatni a srácot? Most komolyan? Egy fiatal ember egész életét tönkre akarja tenni egy pár elcseszett fotó miatt????? Na ez gáz és szerintem pont az ilyeneknek lenne a börtönben a helye egy darabig hogy előbb átérezze mit is kíván a másiknak!!!!


Azért van ám arányosság is a világon! Bakker ha fotót kap ami nem tetszik neki, akkor legyen annyi esze hogy megoldja másképp, akár humorral, kedvességgel, stb.

Pl küldhetne vissza neki egy meztelen aszott fogatlan öregasszonyképet, vagy megpróbálhatna olyat írni hogy "Nagyon kedves vagy, de sajnos nem tetszik a farkad és semmi esélyed nálam" stb.


Pont Jézust idézed, szerinted melyik reakciót ajánlaná?

2022. ápr. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
76%

#41

Nő vagyok, és egyetértek.

Kivéve, hogy én nem küldeném a lányt börtönbe.

Senkit, ebben a helyzetben.

De tényleg szomorú, hogy ott tartunk, hogy felmerül valakiben, hogy börtönbe kéne küldeni valakit néhány illetlen fotóért.

Aki minden áron intézkedni akar, kérhet távolságtartási végzést.

Bár szerintem ez is felesleges, le lehet tiltani fél perc alatt, aztán nem kell új ismerősöket visszajelölni.

2022. ápr. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
51%

42: persze én sem gondoltam komolyan a börtönt, csak dühít hogy úgy vagdalkoznak börtönnel hogy azt se tudják mi az!


Ha már mindenáron valami büntetést kéne kiszabni a "zaklatóra", akkor valami olyasmi lehetne jó szerintem hogy pl 3 hónapra eltiltják az internettől.

2022. ápr. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó 3 kommentelő!


Engem évek óta próbál börtönbe juttatni egy szegedi nő, egy 5 évvel ezelőtti félre sikerült barátság miatt.


És ehhez igen csak asszisztál a szegedi rendőrség meg új barátai is lettek, a Rotapackosok és rám ragasztották azt a jelzőt, hogy ,,szegedi zaklató"


Sztetek én mit érzek nap mint nap?? :(

2022. ápr. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
100%

#44

Te vagy az, aki leütött valakit a bíróságon, mert az "kiprovokálta"?

Mert akkor bocs, ez nem az a kategória.

2022. ápr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
32%

És szted miért kerültünk oda?


Mert vagy már 20. alkalommal vtam megfenyegetve és feljelentve....


Am. meg az a hatóság hibája is nem, hogy ideáig fajult a dolog, nem gondolod?


4 éve azóta nem volt erőszakos cselekedet, de a szegedi rendőrök azóta szakadatlan zaklatnak, nyomozgatnak...


Egy ügyben 3 vallomása volt a nőnek, mind3 ellent mondd egymásnak... szted Ő mennyire mondd igazat????

2022. ápr. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
54%

[link]


Jah és Őt vertem el a Bíróságon, nehogy már sajnálni kelljen!


Aki ezeknek ad igazat az egy nagyon aljas, alpári szinten van!

2022. ápr. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:

Engem is próbált nő így behúzni a csőbe, csak nem tudott mert időben rájöttem miről van szó és felhagytam a vele való kommunikációval így nem volt olyan a kezében amit fel tudott volna ellenem használni...

Maradt a fröcsögés a részéről amire viszont már nem válaszoltam...

2022. ápr. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
47 melyik voltál?
2022. ápr. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:

A videóban szereplő személyek közül egyik sem.


2018-2019 a két személy jóban vtak, folyamat engem hegzáltak, a bíróságon történt verekedésért 100 ezer ft-os pénzbírságot kaptam, ami nekik nem tetszett, ezért a tárgyalás után az Árkádnál megint csőbe akartak húzni, de nem sikerült nekik. Utána jó fél-1 évig nem halottam Róluk, ekkor halottam róluk utána, mikor már a haverság helyett ez történt, akit elvertem a Bíróságon, rálőtt a sógorára. Erről a komáról azóta sem halottam hál isten, de a Húgának lettek új barátai, akik rám szálltak, feljelentettek 2020-ban.

A lány azóta többször megfenyegetett, hogy lecsukat, legtöbbször közös ismerősökkel, egyszer Facen is megfenyegetett, azért feljelentettem egy másik kapitányságon, amit persze ügyesen kimagyarázott.

Közben meg rám ragasztották a szegedi zaklató gúnynevet.

2022. ápr. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!