Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mikor, hánykor van műszak...

Mikor, hánykor van műszak váltás a rendőröknél?

Figyelt kérdés
Nem a kékruhásokra gondolok, hanem azok az utcai ruhások, akik a rendőrség épületében az irodákban űlnek. Nem rosszindulatból kérdezem, csak 19 vagyok. Foglalkoznak lelkisegélyel, ha elhagyott a barátnőm?

2022. márc. 29. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Az lelkisegély… hogyne. Cukrot ne adjanak?
2022. márc. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én úgy hallottam van náluk áldozatsegítő és lelkisegély iroda. De innentől nem vagyok képben.
2022. márc. 29. 12:36
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
És milyen erőszakos bűncselekményt követtek el ellened?
2022. márc. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdésre válaszolva: hivatali munkarendben dolgoznak.


Leírásra válaszolva: az áldozatsegítő szolgáltatás (a továbbiakban: szolgáltatás) igénybevételére jogosult az Európai Unió bármely tagállamának Magyarországon életvitelszerűen élő állampolgára vagy az a Magyarországon életvitelszerűen élő magyar állampolgár, aki jogszerű külföldi tartózkodása alatt bűncselekmény áldozatává vált.

2022. márc. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Korán küldte el:


Szóval külföldön és belföldön egyaránt bűncselekmény áldozatává vált.


Áldozat a Magyarország területén elkövetett bűncselekmény és a Magyarország területén elkövetett tulajdon elleni szabálysértés természetes személy sértettje, valamint az a természetes személy, aki a Magyarország területén elkövetett bűncselekmény vagy a Magyarország területén elkövetett tulajdon elleni szabálysértés közvetlen következményeként hátrányt, így különösen testi vagy lelki sérülést, érzelmi megrázkódtatást, illetve vagyoni kárt szenvedett el.



A lelki bajodra ott van a sorozatnézés, és a fagyievés.

2022. márc. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!