Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Fel lehet-e jelenti a kidobòka...

Fel lehet-e jelenti a kidobòkat testi sértésért?

Figyelt kérdés
Ma reggel 4,30 fele az alábbi eset történt velem az egyik szòrakozóhelyen.éppen akartam már én is kimenni,az egyik barátomnak éppen azt mondtsm,hogy menjünk ki,mert a 3.barátunk majd kint megtalál minket.Amikor váratlanul az egyik kidobò bemosott nekem,amitől hátraestem,és még a földön is rugdosott,amikor sikerült fel kellnem kilököt telhes erővel az ajtòn,amitől ismét a földre estem.Van kép a monokliròl is meg tiszta kék-zöld a lâba. A barátom is tanu,kb fel meterre allt tőlem,amikor az eset történt,de minden olyan hirtelen történt,hogy se ő sem én nem fogta fel.Az előzményeket se tudjuk,mert nem volt semmi vitánk a kidobòkkal se mással a clubban,teljesen váratlanul ért a monokli meg a rugdosás,de mégha kikartak volna,rakni,arra se volt szükség,mert éppen kifelé indultam amikor az eset történt.Teljesen levagyom döbbenve,helybrn fek se fogtam.Alkoholt fogyasztottam a partyn,de nem voltam extrémen berugva vagy ilyesmi.de mégha valami akuk lett volna,hogy kidobjank azért a földön rugdosás akkor is túlzás lenne,ha bármi előzmény lett volna.Lehet ezert feljelentest tenni? Képek vannak a monokliròl plusz tanú is,azt nem tudom kamera volt-e.
2022. febr. 6. 12:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ezek mind ilyenek, kivétel nélkül! Azért támadtak rád, mert azt hitték úgy sem veszi őket a kamera. Nem lesz senki, aki majd megvéd téged ki voltál szolgáltatva és ezért vérszemet kaptak. Egy szórakozóhelyen tízből kilencszer pontosan, hogy ők csinálják a feszkót!


Ezek mind ilyen nyomorult férgek, emlékszem régen jártak diákmelózni és a gyárban az egyik kiszemelt magának. Mindenféle ok nélkül, aztán elkezdett velem emberkedni, meg sértegetni. Olyan is volt, hogy régebben még mielőtt diákmelót nem vállaltam hétvégén mentünk volna bulizni és be sem engedtek. Holott nem voltam részeg, rosszul öltözött, sőt még cigány sem voltam, nem mintha, ez utóbbi jogos ok lenne rá. Emlékszem volt olyan is, hogy hajnalban kint voltunk egy ilyen romkocsma szerű épületnél és beszélgettünk. Én meg hallottam, hogy ezek éppen arról pofáznak, hogy verték meg a múltkor a részeget, meg hogy milyen késeket vettek, és meg kell bökdösni az ilyeneket. Szóval ezek primitív féreg emberek, mind kivétel nélkül az én szememben! Tegyél feljelentést!

2022. aug. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
11) 1 év felfüggesztett börtönbüntetést kaptak.
2022. aug. 3. 19:54
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!