Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Fel lehet-e jelenti a kidobòka...

Fel lehet-e jelenti a kidobòkat testi sértésért?

Figyelt kérdés
Ma reggel 4,30 fele az alábbi eset történt velem az egyik szòrakozóhelyen.éppen akartam már én is kimenni,az egyik barátomnak éppen azt mondtsm,hogy menjünk ki,mert a 3.barátunk majd kint megtalál minket.Amikor váratlanul az egyik kidobò bemosott nekem,amitől hátraestem,és még a földön is rugdosott,amikor sikerült fel kellnem kilököt telhes erővel az ajtòn,amitől ismét a földre estem.Van kép a monokliròl is meg tiszta kék-zöld a lâba. A barátom is tanu,kb fel meterre allt tőlem,amikor az eset történt,de minden olyan hirtelen történt,hogy se ő sem én nem fogta fel.Az előzményeket se tudjuk,mert nem volt semmi vitánk a kidobòkkal se mással a clubban,teljesen váratlanul ért a monokli meg a rugdosás,de mégha kikartak volna,rakni,arra se volt szükség,mert éppen kifelé indultam amikor az eset történt.Teljesen levagyom döbbenve,helybrn fek se fogtam.Alkoholt fogyasztottam a partyn,de nem voltam extrémen berugva vagy ilyesmi.de mégha valami akuk lett volna,hogy kidobjank azért a földön rugdosás akkor is túlzás lenne,ha bármi előzmény lett volna.Lehet ezert feljelentest tenni? Képek vannak a monokliròl plusz tanú is,azt nem tudom kamera volt-e.
2022. febr. 6. 12:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Képes vagy leírni magyarul is ezt vagy inkább hagyjuk?🤣🤣🤣
2022. febr. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%

Bárkit, még Orbán Viktort is fel lehet jelenteni bármiért, persze ha nem igaz....

Bemész a rendőrségre és megteszed a feljelentést. Bár, a kidobók nagy része ex, vagy még aktív rendőr, jó kapcsolatokkal a rendőrségen.

2022. febr. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
1) Azt nem ìrtam,de nem magyar vagyok.Ezért nem tudom Magyarországon ez hogy működik.
2022. febr. 6. 13:20
 4/12 anonim ***** válasza:
3%
Meg is érdemelted. Engem fura mód még nem vertek meg kidobók pedig heti 2x bulizok.
2022. febr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

4)Ez az hogy nem.Semmi előzménye nem volt,ezért nem értem.

Ps: Velem se fordult ilyen.még elő,ezért nem értem az egészet.

2022. febr. 6. 13:58
 6/12 anonim ***** válasza:
Testi sértésért és garázdaságért jelentsd fel a kidobókat.
2022. febr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Azóta a club megnézte a felvételeket, amiken tisztán látszik, hogy a kidobó megüt váratlanul, ami miatt hátra esek, majd az is látszik, hogy a földön rugdos. A Club elbocsátotta kidobót, feljánlottak ingyen vip jegyet all you can drinkkel. Azt nem tudom, hogy most feljelentést teszek, hoyg még felvétel is van róla, és még a club se tagdja, akkor van-e rá esély, hogy kap valami büntetést ténylegesen.
2022. febr. 8. 17:38
 8/12 anonim ***** válasza:
Tegyél feljelentést. Kb. 1 év felfüggesztett szabadságvesztést kapna ezért, 2 év próbaidőre, ez alatt büntetett előéletű lenne, nem lehetne pl. vagyonőr sem.
2022. febr. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Már kezdem érteni miért lettél megverve. Van egy olyan értésem hogy rászolgáltál, és ráadásul nem is volt elég
2022. febr. 9. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9) Szerinted miért szolgáltam volna rá?Az már tény,hogy nem szolgáltam rá.A szòrakozòhely is megnézte a kamerákat,azonnal kirugták a kidobót.
2022. febr. 9. 18:07
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!