Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ennyiért őrízetbevennének...

Ennyiért őrízetbevennének vagy nem?

Figyelt kérdés

Sajnos tavaly sokat loptam, 14 rendbelivel kihallgattam, hazaengedtek 2021.03.06-án. Elkövettem egy újabb lopást és őrízetbe vettek, ezt az újapp lopást egyesítették a 14 rendbelishez. A nyomozási bíró letartóztatott.


Megjegyzendő, hogy az előbb említett időszakban figyelték a telefonom.


Szabadultam másfél hete.


Nem csinálok semmi hülyeséget.


Viszont a testvérem azt mondta, hogy mostmár, ha egy öltözőből eltünik pénz, a sértett feljelentést tesz és, ha nincs kamera, sem nyom, ha egy öltözői lopás van és a telefonom alapján ott voltam, akkor biztos, hogy őrízetbe vesznek, esetleg a bíróság nem tartóztat le, mert neki annyi, hogy ott járt a telefonom, ennyi nem lenne elég.


Ügyvédúr azt mondta, hogy annyiért nem, hogy nem vesznek őrízetbe, még meg sem keresnek, mert tudják a rendőrök, hogy annyi nem elég.


Tényleg annyiért őrízetbe vennének, ha lopás van, én a helyszínrn vagyok a telefon alapján , de több ember is van, és elég a rendőrségnek, hogy énrám terelődik a gyanú vagy ennyiért még nem vesznek őrizetbe, meg se gyanúsítanak?


Valljuk be, ez tényleg kevés lenne még.



2022. jan. 24. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Jajj már megint te?

Anyukád kiment mosogatni, oszt magadra hagyott a számítógép előtt?

2022. jan. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Levike, hany verzióban írod meg ki a sztoridst?
2022. jan. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem otthon vagyok, hanem az egyetemen.

Van laptopom meg telefonom, úgyhogy a net biztosított.

2022. jan. 24. 20:51
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Levike mész vissza Lakatos Brendonhoz seggbekukira
2022. jan. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Neurotech ***** válasza:
100%
Kleptomániás vagy öcsém? Lopd el a nyilvántartásodat a rendőrségről, és tiszta lappal kezdesz.
2022. jan. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5: tényleg kleptós lenne? De akkor nem inkább valami eü. intézményben lenne a hely, mint börtönben?
2022. jan. 25. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
... persze közben eszembe jutott, hogy a Repülős Gizi is ilyen kleptomániás volt, mégis lesittelték....
2022. jan. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!