Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ilyesmit tényleg rám tud verni?

Ilyesmit tényleg rám tud verni?

Figyelt kérdés

27 éves srác vagyok, a munkahelyemen van egy 43 éves házas cigány nő, aki sokat incselkedett velem, de legtöbbször csúnyán beszlt velem, megalázott, e miatt én 2 hete megmondtam, hogy hagyjon engem békén...

Azóta ellenem fordította az összes többi kolegát, a közvetlen főnököt, meg fenyegetőzik azzal, hogy megtépeti magát a férjével, -aki magyar-, bemegy a rendőrségre 100 tanúval és rám fogja azt, hogy megerőszakoltam...


Nah, most ez ennyi lenne, visznek is a rendőrök fogdára??


Mondanom sem kell, meg van írva a felmondásom...



#rendőrség #szexulis erőszak
2022. jan. 19. 07:47
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Áááh, nem lehet, mert az már valós bűncselekmény lenne, kapva kapnának rajta...
2022. jan. 19. 08:41
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Te szimplán félsz tőle. Azért, mert ő jobban tud manipulálni.

Azonban az általad említett probléma a következő: Adott két fél, akik nem tudnak megegyezni, ezért elviszik azt egy harmadig félhez, döntés céljából (a főnöködhöz). A harmadik félnek (adott esetben egy ügyvédnek vagy bírónak is) meg kell bizonyosodnia a tényállásról, kikérdez mindkettőtöket. Ebből (és a hozzáértéséből) vonja le a következtetéseit, ítéli meg, kinek lehet igaza. És akinek jobban hisz, az győz. Így működik az igazságszolgáltatás is (ami soha nem igazságszolgáltatás, hanem jogszolgáltatás). Nézz Steven Segal filmeket, látni fogod, miképpen működik az átverés.

Minden azon múlik, ki tud ügyesebben fogalmazni, ki tud racionálisabban gondolkodni. Én például hasonló helyzetben legkevésbé a 100 tanútól félnék. Úgy egyenként 20 másodpercembe telne bemutatni, hogy mind hazugok. Hallottál már megerőszakolásról száz tanu előtt? Egy kettő véletlenül lehet, de száz? Egy röhej. Aztán meg lehet kérdezni, mit láttak. Miből gondolod, hogy mind ugyanazt mondja? Ahhoz kemény szervezés és rezzenéstelen arc kell (mint Segalnak a filmekben).

A zsarolás ősi mesterség, de csak ott működik, ahol az áldozat képtelen védekezni.

2022. jan. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!