Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ez hogy történhet meg??

Ez hogy történhet meg??

Figyelt kérdés

Házunk előtt van egy kocsma és nem először látok ott rendőrautót parkolni, előtte.

Ma is mentem haza és azt láttam hogy két rendőr lerakja a korsót bent és mennek ki fele aztán beülnek a rendőr autóba és elmennek vele. Azt hittem rosszul látok. De mégis jól láttam.

Aztán mentem, a másik rendőrautó ugyanúgy ott állt kint és bentről vihogás meg röhőgés halattszott ki… sok ember volt amúgy odabent.

Ez teljesen komoly?

Hogy történhet ilyen meg? Én nyilván senkinek nem szólok de meg vagyok döbbenve.



2021. dec. 4. 22:32
A kérdező szavazást indított:
Simán, van ilyen jól láttad
Lehet hogy csak üdítőt ittak
Egyéb
13 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
74%
Láttad mondjuk az alkoholmentes sör alkoholszázalékát is messziről? Röntgenszemed van-e?
2021. dec. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Remélem hogy nem ittak alkoholt.
2021. dec. 4. 22:35
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
"Információszerzés". Szokás kocsmába járni. Onnan lehet a legjobb füleseket hallani. Mivel több helyre is mennek, nem ihatnak 14 csésze kávét. Üdítőre, vagy alkoholmentes sörre tippelek én is.
2021. dec. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyilván alkoholt nem fogyasztanak, mert ha belefutnak egy ellenőrzésbe és megszondáztatják őket, akkor fegyelmit kapnának a legjobb esetben, legrosszabb esetben hadbíróság, ha egy bizonyos érték felett fújnak.
2021. dec. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!