Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Iron chanel bűnös szerintetek?

Iron chanel bűnös szerintetek?

Figyelt kérdés

2021. nov. 20. 22:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
10%
10: Embereket nemi, szexuális alapon megalázni, terrorizálni, bármiféle valos ok nélkül, az a legsötétebb aljas feminácizmus.
2021. nov. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

#10:


8-as nem szereti a törvényeket, mert akadályozzák a pedofil hajlamainak a kiélésében. :D

2021. nov. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem illendő lenne megvárni még lemegy az eljárás.

Csak igy valakiről kijelenteni hogy bűnös vagy nem, szerintem azt nem kéne.

És úgy gondolom hogy ez mindenkire vonatkozik.


Te sem szeretnéd ha valaki megvádolna mondjuk a fent említett pedofiliával majd jönnének a begözölt agyú "Igazságosztók" és jól felhúznának az első fára kötelestül. Mer minek eljárás.


Gondolom már igy is minimun házi őrizetben van ha nem előzetesben ül.

Én nem ismerem a gyereket nem mondom hogy ártatlan de nem Irán-ban vagyunk, hogy dik mán kövezzük halálra.

Azt jó van az úgy.

2021. nov. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
74%

#13


Már előzetes letartóztatásban van és az elektronikus eszközeit lefoglalták. Valamint a tettes tásra egy videóban már próbálta kimagyarázni hogy ő miért vett részt ebben és mutatott is pár cenzúrázott videót + képet

2021. nov. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
91%

Mitszólhatnak már a szülei, nagymamája?



És a kisjányt nemkérdezik ki?

2021. nov. 25. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén? Szerintem van vaj a füle mögött.


Ha visszanézed a videóit különböző platformokon látni fogod a nagyképű és irritáló egoista stílusát.

Előtte is nyíltan alázott meg embereket és sértette meg a személyiségi jogaikat live-okban.


Ez már megalapozza a gyanút, hogy simán megtehette.


Kettő, nézd meg a magyarázkodós videóját.


Már az önmagában gyanús, hogy milyen gyorsan reagált az eseményekre, mégis hogy és miért?

Aki ártatlan az nem ilyen ideges amikor a témáról beszél, gyorsabban pislog, mint egy sorozatlövő. Mellette folyamatosan terel és próbál fordított pszichológiát alkalmazni a szülőknek tett erőltetett tanácsaival. Az a hangtorzító tutorialja se volt piskóta, gondolom biztos gyorsan kiotatta magát a témában, mi?

Verbálisan és a testbeszédével magát árulta el.

2021. nov. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!