Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ebben én is érintett lehetek?

Ebben én is érintett lehetek?

Figyelt kérdés
Eltűnt egy személy,már a rendőrség is keresi. Korábban beszéltem vele egy kamu facebookomról, amit elsősorban adásvételek lebonyolítására használok. Megkérdeztem tőle, hogy lenne- e kedve talalkozni majd a jövőben, de annyit valaszolt hogy “aha”, semmi konkrét időpont-helyszín nincs megbeszelve. Eztkövetően egyszer eltűnt a lány par napra , de megtaláltak sikeresen egy nagyon lepukkant helyen, aztán most megint eltűnt, és már a rendőrség is keresi. Kérdésem lenne,hogy a beszélgetés miatt előállíthatnak engem is? Nyilvan semmi közöm az egészhez, összesen nem beszéltem vele 10 mondatnál többet. Vagy ilyenkor “csak” körözik, megnézik néhány esélyes helyen, aztán várják, hátha valahol felbukkan és bejelentik? Köszi előre is, troll kommenteket nem kérek.
2021. aug. 21. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát eljuthatnak hozzád is a keresésnél, persze.
2021. aug. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen,rád fognak bukkanni.
2021. aug. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megtalálták a lányt
2021. aug. 21. 19:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!