Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért hallgattak el ennyire a...

Miért hallgattak el ennyire a gyulai pedofil esetében? Meg sem fogjuk tudni, hogy akkor most az ölte meg a kis Szathmáry Nikit, vagy sem?

Figyelt kérdés
2021. aug. 10. 14:13
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Ja, de nem érdekelnek az oldalak, a háttérben úgyis egymás vállát veregetve röhögnek az embereken. Magunknak kell kikaparalni amit ki tudunk és ennyi.
2021. aug. 10. 15:32
 12/20 A kérdező kommentje:

Amúgy Szathmáry Niki ügyét már kisgyerek korom óta figyelem, csak pár évvel volt idősebb nálam és nagyon megérintett anno, anyukám az ő esetén keresztül tanította, hogy mire kell figyelnem ha nincs velem.

Örültem volna, ha megvan a gyilkos, de akkor úgy tűnik, mégsem :(

2021. aug. 10. 15:33
 13/20 anonim ***** válasza:
Sajnos nincs.
2021. aug. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem meg elég nyomós indokkal tartják bent. Nyilván folyamatban lévő ügyben nem nagyon nyilatkoznak, de azért valami infó azért cseppent. Vélelmezhetően valami internetes szálon történő nyomozás során elkapták pedofília gyanújával a fószert, mert ezek nem bírnak a ferde hajlamaikkal, és úgy gondolják hogy amikor egy hatéves gyerekkel csetelnek szexről, akkor az nem egy fedett nyomozó. Ekkor valakinek beugorhatott, hogy az illető edzőterme a kis Niki táncterme mellett volt, így kifigyelhette a kislányt annak idején. Majd ebből kifolyólag, vagy egyébként is a pedóktól rabosítás során DNS mintát vesznek (nem vagyok érintett így nem tudom melyik verzió a jó), a fószertől is vesznek mintát. Ezután rájön, hogy sakk-matt, és megpróbálja megöngyilkolni magát, úgy hogy felvágja a nyaki ütőerét. Ez nem sikerül neki rendesen, ezt nem tudjuk miért, lehet már ekkor őrizetben van, és nincsenek megfelelő eszközei, vagy egyszerűen pancser volt. A DNS mintavétel azért fontos, mert amikor megtalálták a kis Niki maradványait, állítólag sikerült a tettes DNS-ét rögzíteni a kislány ruházatán. Ez infó nem szokott nyilvános lenni, de 20év alatt kiszivároghatott egy olyan kisvárosban mint Gyula. Tehát a tettes tudhatta, hogyha DNS mintát vesznek egyszer tőle, akkor game over, mert az adatbázisban végigfuttatva egyezés lesz. Lehet hogy az öngyilok próbálkozás felér egy beismeréssel? Egy biztos, a jómadár bent van a kalitkában, ha ő volt, akkor ott is fog megrohadni, és ez legkésőbb a vádemelésnél ki fog derülni. Volt jobbikos képviselő? volt az ipse, de itt nem a politikai vonal a lényeg, hanem hogy lehetséges elkaptak egy szörnyeteget, ha ez biztos lesz, akkor elég nagy fegyvertény lesz a békési zsaruknak.
2021. aug. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
14-es: ugye tudod, hogy ez a válaszod kimeríti a rágalmazás fogalmát?????
2021. aug. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
75%
Ezeket nem a kisujjamból szoptam, hanem a mindenki által elérhető médiából. Na jó, azt nem tudom, hogy konkrétan hogy kapták el pedofíliával az ipsét, de biztos nem önként jelentkezett. Az utóbbi időben ha figyelemmel kíséred az eseményeket, mindegyik pedó az internet miatt bukott meg, valószínű ez a mocsok is. A többi része amit írtam, meg megállja a helyét.
2021. aug. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
0%
A többi része CSAK TALÁLGATÁS és éppen emiatt nagyon megütheted a bokádat!
2021. aug. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
50%

Kedves Gyula (14-es válaszoló), a probléma a következő!

A kérdező által adott második, tehát blikkes linkben le van írva, hogy "Az őrizetbe vételt természetesen nem úszta meg, ekkor vettek tőle DNS-mintát, amit összevetettek a Szathmáry Nikolett-gyilkosságnál találtakkal."

Ha egyezés lett volna, akkor ezt senki előtt nem lett volna érdemes titokban tartani. Sőt, a gyanúsítottal is mihamarabb közölték volna, mert ez nagy valószínűséggel megtörte volna, és beismerte volna a gyilkosságot. Így tehát a sajtó elől se titkolták volna el, vagyis akár hivatalosan is elmondta volna a rendőrség ezt, vagy legalábbis simán kiszivárgott volna a Blikkhez. Márpedig semmit sem írnak a cikkben a DNS-vizsgálat eredményéről. Szerintem azért, mert nincs mit: nincs egyezés, ezért csupán a fogdosásról, meg a számítógépén talált dolgokról szól mostantól a nyomozás.

Az, hogy mégis öngyilkos akart lenni, számomra nem meglepő. Eddig egy köztiszteletben álló kétgyerekes családapa volt. Most a családja nyilván teljesen elfordul majd tőle, abban a városban mindenki undorodni fog tőle. Gyakorlatilag egész eddigi életét, családját elvesztette. Emiatt már önmagában öngyilkos lehet valaki.

2021. aug. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
41%

Gyula, jó sok hülyeséget összehordtál, volt benne sok-sok romantikus metafora birkákkal meg farkasokkal, jó sok sértés, de a lényeget még mindig nem érted.


Senki, azaz SENKI nem véd pedofilokat. Nyilván okkal tartják benn, és ha bebizonyosodik a bűnössége, meg is fogja kapni, ami ezért jár neki.


Amit mondani szeretett volna neked a hozzászóló, hogy eleddig semmi konkrétum nem derült ki azon kívül, hogy javarészt politikai okból fontosnak tartották lehozni a hírekben, hogy egy volt jobbikos politikus pedofília vádjával letartóztatásban van.


Félreértések elkerülése végett: nem állítom és nem is gondolom, hogy a csávó ártatlan. Mindössze annyit állítok, hogy amiket összehordtál itt Szathmáry Nikivel, meg edzőtermekkel kapcsolatban pont annyira lehet hamis, mint igaz, te mégis abszolút igazságként kezeled.


Szóval játszhatod a hős komondort, de a valóság az, hogy az intelligensebb állat nálad.

2021. aug. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
48%

Lényegtelen ki mit hisz,kár itt rugózni, 30 napon belül úgy is kiderül mi a pálya. Ennyi ideig tarthatják bent maximum, ha nem tudnak ellene felhozni nagyon nyomós bizonyítékot. Attól hogy még jobbikos volt, nem érzem hogy meglovagolták volna a politikai vonalat a médiában. A kérdező is azért tette fel a kérdést, mert ő is úgy érzi, nagyon nagy a csend a téma körül. Amennyiben ebből az ügyből politikát akarnának csinálni, akkor az állítólagosan 80% arányú kormánypropaganda közbeszédben tartaná, minden alkalommal kihangsúlyozva hogy jobbikosról van szó.

A farkas hasonlat jutott eszembe róluk, mert volt dolgom egy ilyen beteg állattal, és szégyen szemre be kell ismernem, olyan körmönfontan átbaxot, hogy csak néztem ki a fejemből. Mondjuk ez majdnem húsz éve volt, és akkor még fiatal és tapasztalatlan apuka voltam, de akkor megtanultam, hogy egy ragadozót csak úgy tudsz levadászni, ha farkasabb vagy a farkasnál. A kislányomat környékezte meg egy, és ki tudja mióta koslatott utána, egy biztosat tudtunk, hogy az iskolánál rendszeresen leselkedett utána, és volt olyan is, hogy megpróbált szóba elegyedni vele. Megszerveztem a befogását, de sajnos elbizakodott voltam, bíztam a testi erőmben, gyorsaságomban, és nem kértem segítséget.Ebben talán az is benne volt, hogy nem akartam tanukat amikor péppé verem, és kasztrálom. A vége az lett a dolognak, hogy nem sikerült elkapnom, mert be kell vallanom, okosabb volt nálam, ami annak is volt köszönhető, hogy valószínű már évek óta vadászott gyermekekre és ezért nagyon kifinomultak az ösztönei, biztos volt pár rizikós helyzete így alaposan felkészült minden szitura. Megtervezte a menekülési útvonalát előre, így egyedül esélyem sem volt hogy elkapjam, pedig közel voltam hozzá. Talán annyi hatása azért lett a dolognak, hogy utána már többet nem láttuk, eltűnt a környékről.

2021. aug. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!