Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Székesfehérvár mikor lett...

Székesfehérvár mikor lett ennyire lepukkant? Mi az, hogy a páromat ki akarták fényes nappal rabolni a belvárosban annyi idő alatt, amíg én mosdóban voltam?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Hétvégén történt az eset:

A sz*r hét eleji időben úgy döntöttünk, hogy a balatoni nyaralást kicsit megszakítjuk, elmentünk Székesfehérvárra.


A belvárosi csatangolást sajnos egy szapora miatt részemről félbe kellett szakítani, a belvárosban található nyivános wc-be el kellett töltenem kb 10 percet, addig a kedvesem kint várt. Arra megyek ki, hogy két hajléktalan közre fogja és lejmolnak tőle "látták, hogy mennyire puccos ruhában van a r*b*nc", én ordítva elzavartam őket. Onnan nem messze leültünk enni egy Gyrost (a Spar előtt) és ott az asztalunknál ismét megjelent a két csöves és elkezdték szidalmazni a páromat, én is felemeltem a szavam, felálltam és úgy tovább álltak.


A szomszéd asztalnál ülő nő mondta, hogy egy kislányt ott, kajálás közben raboltak ki hasonló alakok pár hete.


Mi történik "Cserpa" mintavárosában?!

És milyen az, hogy az asztalnál békésen étkezünk és odatoppan két hajléktalan tőlünk kb 30 centire?


Egy biztos, mostanában többet nem megyünk arra a környékre!


És mi az, hogy a belvárosban 0 rendőri jelenlét van?



2021. júl. 28. 08:46
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

üdv a valóságban, próbálj leülni a padra az Alba Pláza előtt, 10 percen belül fel fog csendülni a "Szia uram".


Székesfehérvár jó helyként van eladva a propagandában, de nagyon nem az úgy 15 éve.

2021. júl. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
87%
Valamikor a 80-asévekben ott tanultam, és már akkor le volt pukkanva. A környékbeli falvak tele vannak C-tipusú erőforrásokkal, akik jobb híján állandóan ott lézengenek, hangoskodnak kiscsáládostul mindenütt. Ez már önmagban megadja az alaphangot, és mivel a kutya sem szól rájuk, hogy vegyenek vissza, ezért a többi lumpen is elszemtelenedett. Ne félj, ha egyet pofán vágnál,mindjárt lenne rendőr, meg jegyzőkönyv, feljelentéssel. Puhány városvezetés, puhány rendőrség, ezt eredményezi. Ha folyamatosan vegzálnák a rendőrök az ilyen alakokat, akkor idővel jó modort tanulnának, vagy elkotródnának.
2021. júl. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
"szia uram, kell pegazus blokkoló?"
2021. júl. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezt jelezni kell az önkormányzat felé, illetve még inkább jelezni kell az étterem felé. Ha zaklatják a vendégeiket, akkor nekik rossz az üzlet. Írni kell értékelést a helyről a google térképre, és akkor igen hamar lépni fognak valamit, mert ha lepontozzák a vendégélmény miatt a helyet, az rontja a bizniszüket, és szerződtetnek valami biztonsági őrt vagy hasonlót oda.
2021. júl. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kettes: volt annak egy diszkrét bája, hogy decemberben a rendőrök nem foglalkoztak a pláza előtt lézengő "kicssaládokkal", de ha a belvárosban meg mertél inni egy akármitz és lehőztad a maszkot, egyből ott termett egy egyenruhás és igazoltatott.
2021. júl. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem ezek a "sütemények" voltak véletlenül?


[link]


De amúgy ha facebookon rákeresel a Szeretem Székesfehérvárt csoportra (36 ezer fős, nyilvános szóval belépni nem kell) ott is írnak róluk. Meg van egy Hajléktalan Székesfehérvár nevű oldal is.

2021. júl. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
2021. április 4. 2 óra 11 perckor.
2021. júl. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű, kezd feltünni az embereknek, hogy kezdenek kihalni a rendőrök.


Én egy vidéki kisvárosba nőttem fel. Amikor én voltam igazi rossz gyerek 16-20 éves kor között, bármelyik este lent bandáztunk, kocsikáztunk, minden este minimum egyszer megállítottak a rendőrök, legtöbbször nem is egyszer, hanem több alkalommal is más más rendőrök.


Aztan eltelt pár év, most vagyok 24, ugyan úgy lemegyünk a társasággal, annyi különbséggel, hogy konkrétan nem találkozunk egyetlen rendőrrel sem.


Egy teljesen nyugis, békés kis város volt ahol kb a rendőrök a fiatalokkal küzdenek akik isznak, hogy ne rugdossák a kukát, meg néha van egy baleset. Ma már nálunk is 2-3 hetente van valami bűncselekmény, mert a környező faluba elő romáknak feltűnt, hogy nincs rendőr a környéken.


Egyszer egy rendőrrel össze futottam egy kocsmába, és felvázoltam neki is és kérdeztem tényleg van e változás vagy én képzelem be.


Elmondta, hogy mikor ide került, minimum 2 kocsi volt az utcán, de gyakran 3. Mostmar örülnek, ha kitud menni 1 járőr páros egy éjszaka, és hát nem akarok hazudni hány települést mondott, de kis városunkon kívül nem egy és nem kettő település(város és falu is) hozzájuk tartozik.

Elmesélte, hogy előfordul, a készenléti rendőrök jönnek, segítenek nekik egy egy szolgálatba, és olyankor van 2 autó.


Személyes tapasztalat és vélemény, de én ezt gondolom hogy az ilyen szutykoknak is feltűnik ez, mivel régebben ha ilyen volt ott teremt 10 perc múlva 1 rendőr autó minimum, beültették, aztán jobb belátásra bírták.

Legutóbb mikor rendőrt kértem, mivel volt egy balesetem, 40 perc volt mire megjelent, szabadkozott, elnézést kért, és elmondta hogy 20 kilométerrel odébbi bejelentésnél volt, és rajtuk kívül senki más nincs. Ergo ha belegondolsz ő most rajzolgatja a balesetem, ha te rendőrt kérsz és nem vagy élet halál között... Hát akkor te vársz nem keveset mivel nincs más.


Nem mondom, hogy az a jó rendszer amikor a rendőr megy és elver akit akar, de ma már több joga van a bűnözőnek mint nekünk akik csak élni akarnák az életük.

2021. júl. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Vidéki Fehérváron tanuló diákként mindig élvezetes a buszpályaudvar is:D

Igazából egy nagy gyűjtőhely az egész tele c-typeokkal, indokolatlan láncos nyakú rocker lányokkal,(vagy éppen emosok), 120kg-os bikiniben vagy alsógatyában járkáló emberekkel, imádom:D

2021. júl. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Székesfehérvárra Budapestről költöztünk 6 éve kb. Belváros szerintem semmit nem változott. Ugyanolyan lepukkant fos, mint volt. Csak most más éttermek meg kocsmák és szórakozóhelyek vannak, egy kettő kivételével. A városban lényegében a főutca és a Szerb utca az egyetlen helyek amit érdemes megnézni. Ez kb fél órás program, ha az ember nem áll meg fagyizni enni stb. Mindennapi élet akkor lehetséges Fehérváron, ha öreghegyen a város szélén vesz az ember egy házat, és feljár Budapestre dolgozni. Elképzelni nem tudnám, hogy minden reggel be kelljen mennem a belvárosba és ott kelljen dolgozni. Tényleg semmi nincsen, és teljesen lepukkant az egész. De ez is a komcsiknak köszönhető, hogy egy lakótelepet csináltak az egész városból. Persze Cserpa is hibás, mert a naplopókat a rendőrség helyre tehetné. De olyan korrupció van ott is, hogy a helyi maffiózóra amikor a Tek rátörte pár éve az ajtót, kb 1 hónapig volt bent, és ki is jött. A gyereke meg még dicsekedett is, hogy semmi következmény nem volt. Ha a fickó nevét leírnám Fehérváriak biztos tudnák kiről van szó.


Egyébként hogy lássuk a nagy nemzeti kormány igazi arcát, akik verik a mellüket a magyar alkotmányra amit ők kreáltak, tessék szépen kimenni az aranybulla emlékműhöz, és megnézni, hogy milyen állapotban van. Na ennyit erről.


Ez a polgármester is csak azért pofázhat vissza és kritizálhatja a kormányt, mert alacsonyabb, mint Orbán. A zsírdisznó alpolgármester meg ratyi.

Egyébként meg egy ugyanolyan gátlástalan bűnöző ez a polgármester, mint az egész bandája.

2021. aug. 3. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!