Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mi lehet a témája? Bövebben lent.

Mi lehet a témája? Bövebben lent.

Figyelt kérdés

Jött egy értesítő amin annyi szerepel h Rendlap, Szigetszentmiklós. Bűnügyi osztály. meg két szám. Az egyik az az ajánlott levél száma a másik nemtom milyen szám lehet.

Igazából nem is számok érdekelnek. Hanem a témája mivel nem tudok róla h bármint is tettem vna 14 éves létemre..

És az én nevemre jött. Amugy Tatai vagyok. Azt sem tudom hol van Szigetszentmiklós.


2010. aug. 27. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:

A másik szám a bűnügyi szám lesz, de ebből amit leírtál még az atyaúristen sem fogja neked megmondani, hogy miről szól.

Kell lenni egy levélnek, vagy a lapon egy telefonszámnak és egy névnek. a azt hívd fel, illetve a szüleid és érdeklődjenek!

2010. aug. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez a két szám.

19190-1460


6109350

szüleimnek nem mertem még megmutatni:S

2010. aug. 27. 19:42
 3/3 anonim ***** válasza:
ne félj megmutatni a szüleidnek. Velük kéne beszélni szerintem aztán hívjátok fel valamelyik számot és tisztázzátok a dolgot.
2010. szept. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!