Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrök hol szoktak érkezni?

A rendőrök hol szoktak érkezni?

Figyelt kérdés
Valahogy sehol nem látni ilyet.Amerikai filmekben rendszeres hogy megállnak gyorsétterem előtt,de itthon ilyet sem látni.
2021. jún. 27. 11:16
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
Megérkeznek a helyszínre ha hívják őket.
2021. jún. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Ebedidoben mennek hazkutatasra :)
2021. jún. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

De, képzeld el, lehet látni...


Nálunk a faluban, a benzinkúton van egy kis kávézó, ott szoktak enni.

2021. jún. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Gondolom, "étkezni" akart lenni...

A legtöbb nagyobb rendőrségi irodaházban van lehetőség helyben étkezésre, ezeket az étkezőket valamilyen vállalkozás szokta üzemeltetni. De természetesen ez nem kötelező, a rendőröknek is jár az ebédidő, ezt ott és úgy töltik, ahol és ahogy akarják. (Mondjuk egy elfogás közben azért nem állnak meg ebédelni :-D)

A járőrök váltását igyekeznek úgy megtervezni, hogy dél körül mindegyikük el tudjon menni ebédelni, vagy este vacsorázni. De ha éppen nincs valami rendkívüli esemény, nálunk is be szoktak térni gyorséttermekbe, McDonalds-ba valami harapnivalóért.

Én nem messze dolgozom Budapesten a Teve utcától, a környéken szoktam látni rendőröket is a kajáldákban.

2021. jún. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Éjjel étkezem, száraz kiégett aggyal...
2021. jún. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%
Ott, ahol letudják nyúlni a tulajt. Barátomhoz még szabadnapon is mentek, mert önköltségi áron adta a pizzát. Mikor megelégelte és rendes árat kért, onnantól egy rendőrnek sem kellett. Sokat utaztam vonattal, sok szolgálatból hazatérő rendőrrel. Mindig pakolták ki a sört, rövidet, kaját, üdítőt és mondták is mit kitől kaptak.
2021. jún. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Egy provokátor a #6 jelentettem.
2021. jún. 27. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bőrgerkingbe.
2021. jún. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
8) a dél-alföldön van belőle 3 összesen.
2021. jún. 27. 13:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy nyomozó barátomat idézem, "a magyar rendőr fánkja a gyros". Tehát gyrososnál biztosan :)
2021. jún. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!