Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A szegedi rendőrök mire...

A szegedi rendőrök mire figyeltek mikor ennek az alaknak fegyver tartási engedèlyt adtak?

Figyelt kérdés

Kitalált zaklatási ügyekben folyamatosan nyomoz utánam a szegedi rendőrsèg, tavaly elkobozták a telefonom, rám törtèk az ajtót a saját lakásomban, elvittek Maroslelèről Szegedre, több órát tartott vissza buszozni.

Valóban volt egy-kèt kemènyebb fellèpèsem, de ezek mind a miatt vtak, hogy rám szálltak a szegedi cigányok meg az algyőiek ès marosleleiek folyamatosan szekáltak, nem fogadtak be...


Engem nevez mindenki őrültnek??


Ő akkor mi volt:


[link]


Kellet lennie jele annak, hogy halálosan szerelmes a lányba, de csak azèrt nem foglalkozott vele senki mert Ő gazdag család sarja, egy gyógyszerèsz?

Tehát Ő ezt ,,megtehette"?


Inkább rám pazarolta a rendőrsèg az erőforrásait, nem lètező büncselekmènyek ürügyèn...


A csávó meg szabadon kitervelhette az egèszet...


Nah, hogy is van akkor ez?



#zaklatás #igazságtalanság #kettős gyilkosság #szegedi rendőrsèg
2021. jún. 23. 07:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A pszichológiai vizsgálat az alany adott pillanatában lévő mentális állapotát tudja csak felmérni egyébként ez percről percre változhat attól függ milyen ingereket kap. Az ha valaki gyilkosságot tervel ki az nem jelenti azt hogy elmebajos is az illető
2021. jún. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az a fickó titokban tervezgetett, te meg nyíltan brutálkodtál, nyilván jobban szem előtt voltál, mint ő.
2021. jún. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen, ha belèm kötnek, nem szoktam hagyni magam...


Meg ha azt látja az ember, hogy a faluban mindenki lenèz, kitalál róla mindenki vmi faxságot akkor jó hogy begurul...


De soha nem tudnèk senkit megölni!


Csak ugye itt a baj, hogy nincsenel szüleim, könnyű prèda vagyok!


Más meg szabadon gyilkolhat, legálisan tartott fegyverrel...

2021. jún. 23. 08:11
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem költtözel el egy ilyen helyről?
2021. jún. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Megint egy szegény "ártatlan" ember, akit "mindenki bánt" - és ahelyett, hogy a tükörbe nézne és nem kötne bele mindenkibe -, utána meg siránkozik, hogy a rendöség elöveszi garázdaság miatt, teljesen jogosan.

Ennek semmi köze ahhoz, hogy nincsenek szüleid, hanem csak ahhoz, hogy összeférhetetlen, veszekedös, agresszív lény vagy.


A másik esetnek meg semmi összefüggése sincs ezzel, az illetönek korábban nem volt semmi problémája lelkileg, ezért nem lehetett megelözni a tragédiát.

2021. jún. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hallod, Ők kotnek folyamat belèm!


Hetekkel ezelőtt, ők fenyegettek meg, hogy lecsukatnak, el vtam az új munkámmal mwg az udvarommal!


Erre jött a fenyegetès, hogy gondoskodnak róla, hogy ne èrezzem itt olyan jól magam sokáig...


Meg a szomszèd nèni megkèrt, hogy nyissam ki a kaput a szerelőknek, csőtörès miatt, nem volt otthon, már utána azt mondták itt, hogy baxtam kinyitni a kaput, úgy ugráltak be a szerelők a kerítèsen...


Èn kötök bele másokba?

Le se xarom Ezeket...


Meg menj már el egy Rotapack szintű helyre melósnak, kíváncsi lennèk idegileg meddig bírod...


Èn kèt èvet húztam le...

2021. jún. 23. 08:40
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondom, hogy te vagy a hibás.

De amikor 1000 ember "utál" egy embert, biztos hogy az 1000 emberben van hiba, és nem abban az egyben?

2021. jún. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Agresszív garázda ez a szegedi zaklató mi digis mondtam.
2021. jún. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Hallod, Ők kotnek folyamat belèm!"


Érdekes módon a legtöbb emberbe nem kötnek bele, csak abba, akibe "érdemes", mert agresszivan reagál.

Én egyetlen ember sem ismerek, akibe csak úgy belekötnek, ez csak rád jellemzö, hogy belédkötnek a cigányok, az algyőiek, a maroslelleiek - meg mindenki, ahol csak megjelensz!

Ha MINDENKINEK veled van baja, akkor nem gondolod, hogy VELED van valami nagy gond?

2021. jún. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
A szegedi rendőrök jól végzik a dolgukat hogy büntetőeljárást folytatnak ellened! Csak mostmár lassan bíróság is lehetne belőle…
2021. jún. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!