Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A hasonló járás, haragosa a...

A hasonló járás, haragosa a személynek és testmagasság elég bizonyiték ,hogy elíttéljenek valakit?

Figyelt kérdés
Egy személy betört hozzám este. Kamera felvette az embert. Feljelentést is tettem a rendôrségen. Az a baj ,hogy maszkot vett fel igy konkrétan nem lehet tudni ,hogy ki ô.Gyanakszom valakire.Ô egy utcában lakik velem és börtönben is ült.A magassága hasonló a betöröhôz , járása is hasonló mint a felvételen.A haragosom is a személy.Ezt is elmondtam a rendôrségen. Szerintetek ennyi elég ,hogy rács mögé dugják ôt vagy megússza?Sajnos nagy a károm. Biztos hogy ô volt csak hát takarta magát maszkal.

#rendőrség #Betörô
2021. jún. 13. 11:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Fele-fele, joghézagos helyzet.


Jól tetted, hogy elmondtad, de reméljük, a nyomozónak is van belátása.

2021. jún. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha a szegedi rendőrökről van szó, akkor már őrizetben van...


Normálisabb rendőrségeken nem elég, max egy gyanúsításhoz, de vádemeléshez, esetlegesen egy olyan ítélethez ami nem felmentés, kevés.

2021. jún. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Amúgy meg jópofa vagy, hogy utálod, vitátok van, meg már volt dolga a törvénnyel ezért biztosan Ő lehetett, senki más...


Szted van olyan hülye, hogy majd pont hozzád fog betörni?


Nem mellesleg itt ezen az oldalon is van egy muki akinek több hasonló ügye van keleten, már rég nem írt itt, de miért nem gyanúsítod meg Őt?

2021. jún. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Normálisabb rendőrségeken nem elég, max egy gyanúsításhoz, de vádemeléshez, esetlegesen egy olyan ítélethez ami nem felmentés, kevés.


Ha beidéznék a rendôrségre és ott megnéznék ,hogy ugyanaz a járása és a testtartása mint a felvételen akkor lenne esély? A magasságra én se hiszem ,hogy nagy bizonyiték lenne mivel rengeteg azonos magasságú ember van. A haragosom indok talán arra jó ,hogy behívják kihallgatni. Ott talán elszólja magát. Nem akarom ezt igy feladni mert nagy értékû gépeket rabolt el.

2021. jún. 13. 15:17
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

Kijön vki a börtönből, nem tudjuk azt se, miért ült, beköltözik vhová, ahol egyből vmi idióta beleköt, meg ha történik vmi bcs akkor azonnal Őt hallgatja ki a rendőrség és Őt is gyanúsítjuk...


És így térjen vki a ,,jó útra"?


Amúgy leírásod alapján biztos vagyok benne, hogy nem Ő volt csak Te beakarod mártani Őt.


Egy értelmesebb nyomozó ezt átfogja látni, de ha szegény manus kifog egy idiótát... nah akkor készítheti is be a fogkefét a sittre.

2021. jún. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Egy értelmesebb nyomozó ezt átfogja látni, de ha szegény manus kifog egy idiótát... nah akkor készítheti is be a fogkefét a sittre.


Ne értsél félre.Én nem akarok

senkinek rosszat. Nem akarom ,hogy ártatlanul börtönbe kerüljön valaki. Ez csak feltételezés volt.Azt akarom ,hogy vizsgálják

meg azt akinek köze lehet a betöréshez.Ha ártatlan akkor az kiderül. Miért kellene fogkefét készíteni ha ártatlan? Nem volt dolgom még a rendôrséggel de nem gondolnám ,hogy ráfognák a cselekményt ártatlanul.Neked más a tapasztaladod válaszoló?

2021. jún. 13. 15:45
 7/9 anonim ***** válasza:
60%

Igen, nekem más, rákenik, mert büntetett előéletű...


A rendőrség nem az igazság, hanem a jogszolgáltatásról szól.


Nekem évekkel ezelőtt volt egy zaklatásos ügyem, azóta ha itt a környéken vki vkit megfenyeget, azonnal engem vesznek elő, pedig egy lófax bírságot kaptam érte.


Most is több ügyben nyomoz utánam a rendőrség csak eddig nem jutott el egyik ügy sem odáig, hogy meg tudjanak gyanúsítani.


A rendőrségnek sokszor már csak az megalapozott gyanú, ha az illetőnek volt hasonló ügye.


Meg figyeld meg, ha egy kicsit vársz, egy-két troll is betámad itt...

2021. jún. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen, nekem más, rákenik, mert büntetett előéletű...


Értem. Ez így elég rosszul hangzik. Meg kellene találni az elkövetöt de nem akarok senkit rossz helyzetbe hozni ártatlanul.Te mit tennél a helyemben válaszoló?

2021. jún. 13. 16:09
 9/9 anonim ***** válasza:
60%

Ne mondj semmit, ad át a videó felvételt és ennyi.


Ne gyanúsítgass senkit.


Mást nem tehetsz.


Egy ilyen tanú kihallgatás elég kellemetlen tud lenni.


Röviden és tömören válaszolj a kérdésekre.

2021. jún. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!