Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miert nem csinal semmit a...

Miert nem csinal semmit a rendorseg?

Figyelt kérdés

mar korabban kiirtam egy ehhez kapcsolodo kerdest, de mar tenyleg nemtudom mit tehetnenk. a noverem elmebeteg ex baratja hetente idejar a nyakunkra hajnalban, mar betorte az uveget is, es itt ordibal hogy hol a noverem... rahivtuk a rendoroket haromszor. keszult hangfelvetel es video is. kaptak fenyegeto fb illetve sms uzeneteket is. es semmit nem csinalnak. egyszeruen semmit. meg csak 1 percre sem vittek be ezt a szerencsetlent a rendorok kihallgatasra. de gondolom ha kezunkbe vennenk az ugyet biztos mindannyian racs moge kerulnenk... mit lehetne ilyenkor tenni ha a rendorseg sz@rt nem tesz es semmirevaloak? hogy tudnank "tavol" tartani a gyereket hogy ne jarjon a nyakunkra? noverem velunk lakik, van tavolsagtartasia, ennek ellenere mikor idejott a gyerek, szinten nem tettek semmit a rendorok. ugy is beszeltek velunk mintha szivesseget tennenek hogy idot szakitottak rank. a gyereknek van valami papirja, hogy agyilag egy retardalt hulyegyerek, es nem mehet bortonbe. de akkor ez azt jelenti ha barmit is tesz akkor neki minden el van nezve? vagy ez hogy van most?

elore is koszi a valaszokat

19/L


2021. máj. 28. 20:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%

Nekem jó tapasztalataim vannak ebben a rendőrséggel. Nekünk ilyenkor nem is önállóan jönnek, hanem mentőkkel.

Próbáld máskor inkább a mentőket hívni!

Ha ismered a háziorvosát a fiúnak, őt is érdemes felhívni.

Sajnos most leépülőben vannak a hatóságok, állami szolgáltatások, amiatt is lehet, hogy nem törődnek ezzel.

Csak a beoltásprojekttel törődnek...

2021. máj. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Ha bejön az udvarba, akkor gázspray. Valszeg ezután 2x is meggondolja, hogy visszajöjjön e.


Persze ezt azután, hogy megpróbáltátok kultúráltan. Esetleg egy szépen megfogalmazott lényegretörő sms, hogy fogja fel, ennek a kapcsolatnak vége. Gondolom ez már megvolt, szóval jöhet a bekeményítés. Az ilyen elmeroggyantak legtöbbször nem értenek a szép szóból, muszáj lemenni az ő szintjükre, ha szeretnél valamit. Esetleg először leordítani a fejét, hogy takarodjon már onnan.

2021. máj. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Mióta van távolságtartási végzés, azóta is küldtetek a rendőrségnek bizonyítékot, hogy ott járt, ahol nem lehetne? Elvileg azzal foglalkozniuk kéne. Ha kaptok értesítést az eljárás megszüntetéséről, lehet fellebbezni és egyel feljebb lépni. Ha hanyagságból passzolták az ügyet (láttam már ilyet), akkor eléggé megcibálják azokat is, akik hanyagul jártak el.

Egyébként kitartást, durva ügy!

2021. máj. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
73%

Spray elég jó ötlet, ajánlom ezt:

[link]

Ára borsos, de garantáltan nem fog vissza menni.

Én is ilyet tartok önvédelemre

2021. máj. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Tudod az a baj,hogy amíg nem folyik vér addig semmit. Be mehetsz tehetsz feljelentést, távoltartásit (halkan jegyzem kb halottnak a csók)
2021. máj. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Az egyik előző kommentelő nem is mond hülyeséget. Legközelebb tényleg megpróbálhatjátok felhívni a mentőket, mert a fazon közveszélyesnek is minősíthető, de akár önveszélyesnek is. Ilyenkor kénytelenek elvinni a "beteget" pszichiátriára, és nyugodt lehetsz, rendőri kíséret is lesz hozzá, mert a leírtak alapján az illető nem akarna beleegyezni abba, hogy a mentők elvigyék. Először kicsit felháborodtam, hogy miért mentőket zaklassunk ezzel, de átgondoltam gyorsan, és ez egy járható út is lehet, ha nincs semmi megoldás, és ha normálisan van lekommunikálva a mentésirányítás felé, szerintem megértőek leszek, csak jól kell csinálni. Volt már hasonló esetünk. De számítani kell azért rá, hogy nem fogják örömmel fogadni az esetet.


Üdv,

egy "mentős"

2021. máj. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 FoxtrotLidérc ***** válasza:
92%
Zoraki 917. Csodákra képes - magánterületen. :))) Meg néhány jó erős legény, akik barátságosan elmagyarázzák neki, hogy miért tesz jót a vérkeringésnek ha a konténerbe fejjel lefele beleáll, de mint a gerely.
2021. máj. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűleg ez egy egyoldalúan egy gyerek által beállított történet tele hazugsággal.
2021. máj. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Bezzeg nálam már ha csak gyanú van vagy vki állítja, hogy üzentem neki a Facen, teljesen mindegy, hogy kamu profil, már jön is a yard a házamhoz, foglalja is lefelè az elektronikai eszközeimet amit èpp találnak ès visznek is befelè meg megy is az eljárás, fenyegetőzès...


Majd lehet azèrt is amit Te írsz engem vesznek elő...


Egy szegedi srác

2021. máj. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Amúgy meg a válasz egyszerű, van rokona a yardon a srácnak...


Az èn esetemben azoknak van akik elvileg azon az oldalon vannak mint Ti...


Üdv:


A szegedi gyerek

2021. máj. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!