Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Akik karanténban voltak,...

Akik karanténban voltak, hozzátok jöttek ellenőrizni rendőrök hogy otthon vagytok - e?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 22. 16:00
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
28 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
29%
Nyilván nem.
2021. ápr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szüleimhez se jöttek (nekik 1 hete telt le) és eddig hozzánk se (mi vasárnapig vagyunk karanténban).
2021. ápr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem jöttek, de nem is ez a legfurcsább. Anyám és a húgom kerültek karanténba (külföldön voltak), de én, aki velük lakok, nem. Pedig direkt kérdezve is lett, utána is jártunk, de úgy tűnik csak az problémás, ha valaki bejön, az nem, ha én pl elmegyek közben egy plázába😂 Amúgy nyilván nem mentem, de akkor is fura
2021. ápr. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem voltak, de szerintem nincs is erre kapacitás. Már piros cédulát se osztogatnak. Egyszer felhívták a párom a népegészségügytől, hogy otthon van-e és ennyi.
2021. ápr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Fsms ***** válasza:
100%
Az első hullámban történt ilyen. Mostanság már nem foglalkoznak vele.
2021. ápr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
97%

Második hullámban voltam itthon.


Elég nehezen kijutós helyen is lakok, úgyhogy megkönnyítettem a rendőrök munkáját azzal, hogy nem navigálom ki a világvégére őket, hanem inkább letöltöttem a karantén-appot telefonra és küldtem a naponta szelfit az arcképazonosító proginak meg a helymeghatározójának, hogy itt vagyok, még élek.

2021. ápr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3%
Há' azt próbálnák meg...
2021. ápr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Első hullámban jöttünk haza a feleségemmel Németországból, és két hétig voltunk karanténban. Minden nap kijött egy rendőr. Csak megállt a ház előtt, adott egy hangjelzést, kimentünk a teraszra, megnézett és elment.
2021. ápr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Masodik hullámban voltunk karanténba. Megyeszékhelyen. Ittvolyan sok a covidos alapból, hogy szerintem kapacitás sincs rá.


Ha én nem hívom fel a háziorvost, hogy pozitív lett a teszt mit csináljak, akkor soha semmi nem lesz. Még a határozatott sem kaptam meg.

2021. ápr. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!