Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy létezhetnek ilyen haszont...

Hogy létezhetnek ilyen haszontalan, számon kérő, semmire való rendőrök?

Figyelt kérdés

Már lassan tényleg ott tartunk, hogy viperával kell kimenni az utcára, mert a rendőr bármikor, bárhol felbukkan és mindenért IS belém áll. Értem én, hogy Viki nem bír megmaradni és izgatottságában minden fasságot kitalál, de attól még nem kell rendőrként egy köcsög baromnak lenni és visszaélni a hatalommal. Attól, hogy diktátor Viktorunk kitalálta, hogy legyen nálunk is kijárási korlátozás, még semmi sem következik abból, hogy az üres utcán sétálok, mert olyan kedvem van. Ha egy cseppnyi emberség lenne bennük, felmérnék, hogy oké, hogy Viktor hozott egy elkurt döntést, aminek a fővárosban és egyéb hasonló létszámú városokban még talán van is értelme, vagy talán még ott se, de itt az isten háta mögött mégis mi a fasssz következik abból, hogy az üres utcán egyedül sétálgatok? És akkor kirabol, átnyújta a tízezres csekket. Én sétálni mentem, ő pedig lopni tőlem, el lehet dönteni, ki az aki bűncselekményt követ el, ha nem törvény ügyileg, hanem emberiségből nézzük. Mert törvényt olyat hozol, amilyet akarsz, ha vagy abban a pozícióban.


Már alapból ezt sem értem meg és fogadom el, de hogy fényes nappal is belém álljon, csak mert kimegyek biciklizni, az egyszerűen gusztustalan. Jön nekem itt a nyomorék maszkjával, szemüvegben mégis mi a francért tenném fel a hidegben? Nem elég, hogy az esőcseppek ráesnek, még párás is legyen? Ez aztán a védelem baszki, tiszta életveszély az egész, épp elméjű ember ilyenért nem szól. Ráadásul kinek adom át az uttesten az autók között azt a vírust, ami alapból nincs bennem?


Meg hogy én hova megyek és miért nincsenek nálam az iratok. Valóban rohadtul nehéz lehet elképzelni, hogy az ember nem csak azért biciklizhet, mert el akar jutni a-ból b-be. Meg úgy alapból mi köze hozzá? Bicikli izom meghajtással megy, nem iratokkal, még ha autóról lenne szó 😅 meg nem hivatalos ügybe megyek, miért lennének nálam? Nem igazoltatásra jöttem, csak biciklizni.

Milyen alapon kéne nekem magyarázkodnom, mikor csak kimegyek biciklizni egyet? Majd akkor szálljanak rám, ha lopni megyek, nyomorékok.


2021. ápr. 18. 19:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Várjunk, itt lemaradtam!


Levente még iskolába jár? Nem úgy volt, hogy B. Gyula 40 éves?


Vagy már több személyisége is van és mind rendőrös kérdést tesz fel? :O

2021. ápr. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én vagyok levike 40 éves.
2021. ápr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Bocsánat. 41.
2021. ápr. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Fogykosok meg kíméljenek. Teljesen feleslegesen találgattok egy anonim oldalon, hogy ki lehetek, egyik tipp sem talált.
2021. ápr. 19. 17:12
 15/16 A kérdező kommentje:
Az csapta ki a biztosítékot, hogy már nem lehet kimenni úgy a lakásból, hogy ezek a patkányok ne találnának be minden szarért és már krvara unalmas. Mintha házi őrizetben lennék komolyan.
2021. ápr. 19. 17:14
 16/16 anonim ***** válasza:
37%

Jahhj te ügyészasszony:D:D:D. Mi az, hogy "kussoljál".


Igaza van a kérdezőnek.


Én meg amióta nem hordok személyit, lakcímkártyát, meg telefont, azóta nem követnek a rendőrök, s a buszról leszállva nem várnak.


Mert nem tudják merre vagyok.

2021. ápr. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!