Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hogy létezhetnek ilyen haszont...

Hogy létezhetnek ilyen haszontalan, számon kérő, semmire való rendőrök?

Figyelt kérdés

Már lassan tényleg ott tartunk, hogy viperával kell kimenni az utcára, mert a rendőr bármikor, bárhol felbukkan és mindenért IS belém áll. Értem én, hogy Viki nem bír megmaradni és izgatottságában minden fasságot kitalál, de attól még nem kell rendőrként egy köcsög baromnak lenni és visszaélni a hatalommal. Attól, hogy diktátor Viktorunk kitalálta, hogy legyen nálunk is kijárási korlátozás, még semmi sem következik abból, hogy az üres utcán sétálok, mert olyan kedvem van. Ha egy cseppnyi emberség lenne bennük, felmérnék, hogy oké, hogy Viktor hozott egy elkurt döntést, aminek a fővárosban és egyéb hasonló létszámú városokban még talán van is értelme, vagy talán még ott se, de itt az isten háta mögött mégis mi a fasssz következik abból, hogy az üres utcán egyedül sétálgatok? És akkor kirabol, átnyújta a tízezres csekket. Én sétálni mentem, ő pedig lopni tőlem, el lehet dönteni, ki az aki bűncselekményt követ el, ha nem törvény ügyileg, hanem emberiségből nézzük. Mert törvényt olyat hozol, amilyet akarsz, ha vagy abban a pozícióban.


Már alapból ezt sem értem meg és fogadom el, de hogy fényes nappal is belém álljon, csak mert kimegyek biciklizni, az egyszerűen gusztustalan. Jön nekem itt a nyomorék maszkjával, szemüvegben mégis mi a francért tenném fel a hidegben? Nem elég, hogy az esőcseppek ráesnek, még párás is legyen? Ez aztán a védelem baszki, tiszta életveszély az egész, épp elméjű ember ilyenért nem szól. Ráadásul kinek adom át az uttesten az autók között azt a vírust, ami alapból nincs bennem?


Meg hogy én hova megyek és miért nincsenek nálam az iratok. Valóban rohadtul nehéz lehet elképzelni, hogy az ember nem csak azért biciklizhet, mert el akar jutni a-ból b-be. Meg úgy alapból mi köze hozzá? Bicikli izom meghajtással megy, nem iratokkal, még ha autóról lenne szó 😅 meg nem hivatalos ügybe megyek, miért lennének nálam? Nem igazoltatásra jöttem, csak biciklizni.

Milyen alapon kéne nekem magyarázkodnom, mikor csak kimegyek biciklizni egyet? Majd akkor szálljanak rám, ha lopni megyek, nyomorékok.


2021. ápr. 18. 19:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
7%
Ahol van eszük, ott a civilekkel együtt fellázadtak és eltörölték a koronavírust. Ilyen például Dánia, meg asszem Franciaország is. Ahol legyőzte a nép az államot, onnan eltűnt a vírus is, milyen érdekes. :D
2021. ápr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 árokpart ***** válasza:
2021. ápr. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
19%

Igazat adok neked kérdező. Szemetek a rendőrök nagyon. Engem mostanában telefon alapján figyrlnek és lekapcsolnak igazoltatni, mindent kiszóratnak a táskámból, mert, hogy vannak ügyeim, ami csak piti, nem egy életellenes bűncselekmény. Ha elárulnám mennyit nyultam le mennyi pénzt,(nagyon keveset) akkor röhögnél.


De Levike mostmár személyi ig.,lakcímkártya és telefon nélkűl járkál.


Egy naplopó semmirekellő banda mind.

2021. ápr. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Na megszólalt levike. Azért az se semmi :D
2021. ápr. 19. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 árokpart ***** válasza:
29%
3-as Saját településeden miért kellene bármilyen irat is. Csak akkor hordok magammal személyit ha hivatalos ügyet intézek meg ha külföldre megyek. Nem kell már úgy a személyi igazolvány mint régen, ráadásul nem is az egyetlen hivatalos irat.
2021. ápr. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 árokpart ***** válasza:
29%
Egyébként a rendörök is tudhatnák, hogy legfeljebb a határon illő elkérni. Meg aki nem vezet járművet (motort autót) azt egyáltlán miért is kell igazoltatni nem értem.
2021. ápr. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

"Hogy te mekkora egy idiota vagy kérdező. Itt mersz ugatni mi? Ennyi időd van hogy csak úgy biciklizgess ? Persze hogy mert se munkád se kocsid se életed se semmid nincs. Egy nulla vagy. Azok jönnek ide panaszkodni."


Azért nincs munkám, mert még tanulok, te szerencse csomag. Viktor pedig nem enged iskolába járni, hadd menjek már ki biciklizni. 🤷🏻‍♀️



Az irataidnak kötelező nálad lennie ha közterületen vagy, mert bármikor bárhol igazoltathat a rendőr. Mielőtt arcoskodni akarnál igen, megteheti, nagyon helyesen. Az ilyen mint te fokozott törődést igényelsz.


Megszegtél egy szabályt aminek következményeit viselned kell. Ezzel a szábalmas ömlengéseddel meg keresd fel az ombudsmannt, vagy rohanj egyenesen Strassburgba."

2021. ápr. 19. 10:53
 8/16 A kérdező kommentje:
Na, ez a beiilesztes aztán nagyon jól sikerült :D
2021. ápr. 19. 10:53
 9/16 A kérdező kommentje:
Szóval azért nincs munkám, mert még tanulok, te szerencse csomag. Viktor pedig nem enged iskolába járni, hadd menjek már ki biciklizni. Az ilyenek mint te, egy szinten vannak az ilyen rendőrökkel.
2021. ápr. 19. 10:55
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem. Itt most az a probléma, hogy még állították és igazoltattak, vagy hogy miért kéne irat legyen nálad? Vagy mi csapta ki így a biztosítékot?
2021. ápr. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!