Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért tette le a telefont egy...

Miért tette le a telefont egy főiskolát végzett rendőr?

Figyelt kérdés

Egy olyan nyomozóval szerettem volna beszélni telefonon, akivel még nem volt kihallgatásom, azonban Ő engem nagyon jól ismer.


Ma napközbeni értesítést kaptam, miszerint nincs bent, azonban 14 órára megy be dolgozni.


Erre való tekintettel 17-18 óra között felhívtam telefonon, amelyet felvett, de nem mutatkozott be, kérdeztem kivel beszélek, Ő is ugyanezt kérdezte, melyet követően bemutatkoztam, majd közöltem kit keresek, erre felelte, hogy Ő az. Ezután mondtam neki, hogy bizonyára Ő engem ismer, vagy nem is ismer nem tudja. Ekkor azt mondtam, hogy "Ne hazudok a pofámba!" Melyre közölte, hogy "Milyen beszéd az, hogy ne hazudjon a pofámba...,találkoztunk mi már, erre bontotta a vonalat letette a telefont. Ezt követően szerettem volna mondani a mondanám, azonban lehetőség így nem volt rá.


Nem az a baj, hogy lehette a telefont, hanem érdekelne, hogy miért tette le. Egy rendőrtiszti főiskolát végzett állam által foglalkoztatott rendőrségi szerv alkalmazottja -mint nyomozó-, miért tette le vajon a telefont? Ez a megoldás? Az teszi le ilyenkor akinek titkolni valója van vagy fél, vagy zavart lesz.


Rá semmi rosszat nem mondtam, a hazugság szó használata nem tilos, a "pofa" szót magamra mondtam.



2021. ápr. 9. 20:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Levike, mièrt zaklatod a rendőröket?
2021. ápr. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Igazából napközbe a kolléganőjétől az irodatársától kaptam felvilágosítást, hogy úgymond "kolléga nincs, 2-re jön."


A kollegináját tájékoztattam, hogy engem figyelnek a nyomozók és énvelem ezt direkt észrevettették, mondták is h figyelve vagyok és mondam tudom. Ezzel kapcsolatba adtam egy tanácsot a nyomozónőnek, hogy oké, én tudom, hogy figyelnek, én nem megyek mostmár lopni, de egy jó tanács, hogy ha legközelebb egy gyanúsítottat figyelni akarnak, szerintem ne tudassák vele, hogy figyelik, mert ha észreveszi, hogy figyelve van, akkor bukó a dolog az ön részükről. Épp az, hogy ne tudassák a gyanusitottakkal hogy figyelik mert ez benne a lényeg.

Erre azt mondta, hogy "Igyekszünk észben tartani".

2021. ápr. 9. 21:28
 13/18 anonim ***** válasza:
"Igyekszünk észben tartani" = "Csak tedd már le, te idióta."
2021. ápr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Lassan szilni kéne a debrecenieknek mit művel itt levike. Az összes kérdését összefotózni és elküldeni.
2021. ápr. 10. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

14, nem csinálnak Vele semmit...


Èn èvekkel ezelőtt balhèztam a szegedi bíróságon, 4 ügyben voltam terhelt...


3-ba a haragosaim becsatolták az itteni kèrdèseimet (mondjuk fogalmam sincsen hogyan akadtak rá), figyelmen kívül hagyta a bíróság, sőt 2 ügynek nem lett jogkövetkezmènye, mert felmentettek, csak a balhè miatt kaptam pènzbírságot ami egyèrtelmű volt...


Max annyit tesznek vele a zsaruk, hogy elküldik elmeszakèrtői vizsgálatra Levikèt, de ha jól tudom 2 hónapja volt Neki...

2021. ápr. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nembaj. Bűnügyi költséget ő fizeti.
2021. ápr. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Persze, hogy nem csinálnak ezért semmit. Megőrülnek magukban az idegtől és max lecsapják a teleót és anyáznak egyet. Ezután nincs más hátra mint tűrni, tűrni és tűrni, hogy ha felhívom őket telefonon.


Nem jogsértő, ha telefonon felhíváom őket, azért van a telefon az irodájába.

2021. ápr. 10. 13:39
 18/18 A kérdező kommentje:

Kedves #15!


A #14 és a #16-os válaszoló egy és ugyanaz. Ráadásul ügyész.

2021. ápr. 10. 13:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!