Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért tette le a telefont egy...

Miért tette le a telefont egy főiskolát végzett rendőr?

Figyelt kérdés

Egy olyan nyomozóval szerettem volna beszélni telefonon, akivel még nem volt kihallgatásom, azonban Ő engem nagyon jól ismer.


Ma napközbeni értesítést kaptam, miszerint nincs bent, azonban 14 órára megy be dolgozni.


Erre való tekintettel 17-18 óra között felhívtam telefonon, amelyet felvett, de nem mutatkozott be, kérdeztem kivel beszélek, Ő is ugyanezt kérdezte, melyet követően bemutatkoztam, majd közöltem kit keresek, erre felelte, hogy Ő az. Ezután mondtam neki, hogy bizonyára Ő engem ismer, vagy nem is ismer nem tudja. Ekkor azt mondtam, hogy "Ne hazudok a pofámba!" Melyre közölte, hogy "Milyen beszéd az, hogy ne hazudjon a pofámba...,találkoztunk mi már, erre bontotta a vonalat letette a telefont. Ezt követően szerettem volna mondani a mondanám, azonban lehetőség így nem volt rá.


Nem az a baj, hogy lehette a telefont, hanem érdekelne, hogy miért tette le. Egy rendőrtiszti főiskolát végzett állam által foglalkoztatott rendőrségi szerv alkalmazottja -mint nyomozó-, miért tette le vajon a telefont? Ez a megoldás? Az teszi le ilyenkor akinek titkolni valója van vagy fél, vagy zavart lesz.


Rá semmi rosszat nem mondtam, a hazugság szó használata nem tilos, a "pofa" szót magamra mondtam.



2021. ápr. 9. 20:00
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Pontosabban így mondtam, hogy *"Ne hazudjon a pofámba".
2021. ápr. 9. 20:02
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Én még nem végeztem el az egyetemet, de ha engem hívnál fel, én is letenném Levike. :D
2021. ápr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
83%
Levike,(gyuluska?)hagyad békén a nyomozókat.
2021. ápr. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Jaj Levike, már neveletlen is vagy? Gratulálok, szép kis történet, ez is megvolt mára....
2021. ápr. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Honnan tudjuk Levike nem vagyunk gondolatolvasók.
2021. ápr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Egy telefont letenni a leg könnyebb, ezzel a bunkóságát fejezi ki valaki. Én végighallgattam volna és mondam volna, hogy értettem, tudomásul vettem.

Ennyi 3 perce nem volt, pedig ma csak 13.30 ig volt ügyfélfogadás, Ő pedig ügyeletesként ment be 2-re, gondolom késő estig vagy reggelig. Nem telt ki az idejéből.

2021. ápr. 9. 20:17
 7/18 anonim ***** válasza:
79%
Levike,nem akarsz rendőr lenni?
2021. ápr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
61%

"Egy telefont letenni a leg könnyebb, ezzel a bunkóságát fejezi ki valaki."


Ezzel azt fejezte ki a nyomozó hogy már a búrája is tele van veled.

2021. ápr. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

"Egy telefont letenni a leg könnyebb, ezzel a bunkóságát fejezi ki valaki. "


Az is bunkó, aki azt mondja a másiknak, hogy "Ne hazudjon a pofámba".

2021. ápr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
9: pláne, ha még visszaeső tolvaj is, és a másikat hazugozza
2021. ápr. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!