Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Sokan szaladgálhatnak 8 után...

Sokan szaladgálhatnak 8 után hamis munkáltatói igazolással?

Figyelt kérdés
2021. márc. 31. 21:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Este 8 után csak a szeretődhöz tudsz menni vagy a gyárba éjszakázni...


Amúgy én egyszer egy behajtani tilos táblán áthajtottam kocsival, este 10 után, megállítottak a rendőrök, csak a személyit kérték, azt se kérdezték, honnan hova tartok...


Akkor halottam olyat, hogy a céges járatot megállították a rendőrök, ott szigorú ellenőrzés volt...


Nyilván ez rendőr függő, hogy kit mikor ellenőriznek, de ha van papírod, oda mész ahova akarsz...


Amúgy meg csak annak kell hamisítani, aki nem dolgozik, dolgoztam olyan helyen, hogy hétköznap, 8:00-16:00 között volt a munkaidő, kérés nélkül adta a munkáltatói igazolást...


Szvsz erről ennyit...

2021. ápr. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem is a munkáltatóm gond nélkül írt papírt. Az a nagyon szigorú ellenőrzés amit 11-es írt, az novemberben volt. De most már nappal több rendőrt látni mint este, most a maszkviselésre mentek rá jobban.
2021. ápr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szomszédom vállalkozó, sokszor van, hogy csak este tízre ér haza pedig a lakás a székhelye. Szóval tud magának írni igazolást. Házhoz megy a fodrászához meg a műkörmöséhez.
2021. ápr. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!