Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Rendőrök szemszögéből nézve...

Rendőrök szemszögéből nézve nem rossz nekik,hogy szetveretik magukat a hatalom miatt?

Figyelt kérdés

Elnézve sok országban milyen brutalisak ezek A tüntetések,régen nálunk is ilyen volt. Amikor a rendőr tudja hogy a hatalom neki is rossz és hogy a szetverest nem neki kéne kapni hanem a hatalomehes politikusoknak vagy médiának akkor nem gondolja h vele vegeztetik el a piszkos munkat? Megéri ez nekik?


Elég lenne ha csak felreallnanak vagy szerencsetlenkednenek addig a nép eltakaritana a zsarnok politikusokat media szereploket,ők meg mondhatnak h teljesitettek a parancsot megprobaltak dehat nem sikerült...


2021. márc. 21. 01:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%

Nem Szaúd-Arábiában , Ománban, tüntetnek, igaz? Na, tehát ... akkor: volt szabad választás és lesz is 4 évente ott ahol most tüntetnek. Akik kimennek azok azok a csürhék akiknek semmi nem jó, nem értenek semmihez, azt sem tudják, hogy hogyan épül fel egy állam. Vagy mi forog kockán, pl. ha megbetegszik egy nap 10 ezer ember az hogyan lesz ellátva, korlátozások lényege, hogy adott folyamatot elhúzzanak tehat az a 10 ezer ember úgy is beteg lesz csak nem mindegy, hogy egy nap vagy 10 hétre lebontva. Akik tüntetnek azok az eü dolgozókat sz0patják és nem mást. Én pl. rohadtul utálom a fideszt, a kamu eu-t ( gondolj bele, milyen az ha itt egy járvány lezárják a határokat erre jön a vakcinabeszerzés és jön orosz meg kínai cucc erre beleköt az eu, hogy nem biztos, hogy lesz védettségi igazolás eme kettőre, tehát lenézik azokat akik jóvá hagyták egy 9 milliós ( M.O) országban, milyen alapon? Mégsem vagyunk egyenjogúak ) lényeg, utálom ezeket , de ha lehetne beszállnék segíteném a rendőröket abban, hogy leverjük a csürhét, mert a komcsik és a nácik is úgy jutottak hatalomra, hogy sosem volt többségük és az adott állam gyenge volt védekezni ellenük.


Ezek lennének az első emberek akik megbánás nélkül megölnének bárkit aki csak is egy picit máshogyan vélekedik egyes helyzetekről. Tehát ha mondanád, hogy "beoltatom magam, te beoltod?" az lenne a válasza, hogy " te az én döntésemet akarod befolyasolni?" és puff már meg is gyepálna vagy megölne, mert önző maszatok.

2021. márc. 21. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
A katonának nem rossz, amikor agyonlöveti magát a háborúban? Nyilván, amikor ezek az emberek ilyen pályát választanak, akkor nem kifejezetten ezért választják, hanem van sok-sok tényező, ami ezt befolyásolja.
2021. márc. 21. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
54%

1

Már megint elfelejtetted a gyógyszereidet bevenni?

2021. márc. 21. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

"Akik kimennek azok azok a csürhék akiknek semmi nem jó, nem értenek semmihez, azt sem tudják, hogy hogyan épül fel egy állam."


2006-ban is szétverte az utcát ez a csürhe.

2021. márc. 21. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

"Amikor a rendőr tudja hogy a hatalom neki is rossz "


Konkrét példát véve, pl. Fehéroroszország, a rendőrnek is az a dilemma, hogy merre billen a mérleg. Ha a tüntetők mellé áll, és mégis marad a diktátor, akkor elveszíti az állását, megélhetését, és börtönbe is kerülhet.


Szóval ez egy lutri. A rendőrök közül is sokan utálják a diktátort, de ők is kisemberek, és nem akarnak a bot rossz végére kerülni.


Nem könnyű a döntés nekik sem, ha nem lehet tudni, mi lesz a dolgok kimenetele.

2021. márc. 21. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:

Senkit nem kergetnek késsel,hogy álljon be rendőrnek, vagy katonának.

Aki beáll, az tudja, mit vállal.

Ha pedig ez később lelki gondot okoz, akkor megírhatja az A4 -est.

2021. márc. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
A rendőrök pont ezt szeretik hogy vadállat módjára szetverjek az embereket.Persze ha visszanyal a fagyi az már nem olyan jó érzés
2021. márc. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
#3 igen elfelejtettem, c vitamint szedek egyébként jó, hogy szólsz.
2021. márc. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Rendőr vagyok. A


Én és a kollégák zöme finoman fogalmazva nem igazán szimpatizálunk a jelenlegi kormánnyal mivel tönkre teszik(tették) a rendőrséget.


És innentől a saját véleményem írom le.


Voltam már nem egy tüntetésen kint. Egyetlen egyszer sem azért voltam ott hogy Orbán vezért megvédjem. Talán többségében még egyet is értettem a tüntetőkkel.


Értem, hogy egy tüntetésnek erősnek és megfélemlítőnek kell lenni, de akkor se tudok egyet érteni, hogy vonulás közbe lerugjuk a parkoló autó tükrét. Vagy felgyujtunk egy kukát.

Saját szememmel láttam az egyik tüntesen, hogy valaki beb*ssza az egyik bolt üvegét(nem tört be csak berepedt)

Ezekel mind átlag embereknek ártanak mivel vagy magán emberek tulajdonait rongálják meg, vagy pedig a mi adónkból lesz az a felgyújtott kuka pótolva.


Orbán Viktor nem akart soha leülni arra a padra amit szét vert pár tüntető, én viszont 2 nap múlva a gyermekemmel sétálás közbe lehet leültem volna, vagy bárki más rajtam kívül.


Lerugdossák a szemeteseket.. Orbán Viktor a büdös életbe nem dob abba a szemetesbe semmit, más így viszont vagy cipeli a szemetet vagy eldobja a földre kuka hiányában.


2006ba teljesen egyetértettem a tüntetőkkel. De volt egy távoli ismerősöm aki mesélte, hogy a 2 hónapos autóját szét rugdosták, és egy forintot nem kapott a biztosítótol.


Csak a saját nevembe beszélhetek(de szerintem a kollégák túlnyomó része) ezt akarom megakadályozni egy tüntesen, hogy az emberek rongáljanak mert azzal nem a kormánynak ártanak. Ha lehetne felőlem aztán menjenek be Viktort és beszéljék meg vele hát kit érdekel.

2021. márc. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Minden rendőr suta.
2021. márc. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!