Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Garázdaság esetén, MENNYI IDŐ...

Garázdaság esetén, MENNYI IDŐ múlva lesz tárgyalás? Kihallgatás ma volt. Tanúkat említettem, a tetteseket is megneveztem.

Figyelt kérdés

2021. márc. 15. 19:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Ja elnézést.

Amit fentebb írtam az igaz, de a tárgyalás az majd, ha lezárják a nyomozást, elküldik az ügyésznek, 30 napja van, hogy döntsön, ha vádemelés mellett dönt, akkor három hónapon belűl lesz előkészítő űlés, amikor kiderűl, hogy tárgyalás is lesz-e vagy sem.

Az új büntetőeljárási törvényben nem mindig van tárgyalás, van olyan ügy ami előkészítő űlésen befejezhető.


"Előkészítő űlés"

Ezt írd be google-be és ott olvashatsz róla mi az.

2021. márc. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Azt azért leírnám, hogy a garázdaságot utólag, ha nincsen tárgyi bizonyíték, pl. videófelvétel, azt lehetetlen bizonyítani...


A garázdaságot legtöbb esetben tetten éréssel lehet bizonyítani, azt hogy utólag mit mond pár ember egy egy tanúkihallgatáson, egy bírósági eljárásnál lópikulát sem ér, hisz az illetőt rossz indulatból is bemárthatja pár ,,jóakarója"

2021. márc. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

A rendőrség mondta, hogy garázdaság történt, és nem vonhatom vissza a feljelentést.

Ha jól számolom akkor KB fel év múlva fog lezongorazodni a dolog kb.

2021. márc. 21. 09:58
 14/14 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, hogy a btk ennyit változott vagy vmit nem értek, nekem mikor volt garázdaságos ügyem, ki vártak pár percet meg pár cselekményt, különben nem lett volna bizonyítható...


Most meg már utólag jelentik az elkövetőt... meg rágalmazásnál kihallgatást tart a rendőrség, mikor az szigorúan bírósági hatáskör... vagy lemaradtam vmiről vagy ezek itt kamu kérdések...

2021. márc. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!