Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ezzel mit fognak a zsaruk...

Ezzel mit fognak a zsaruk kezdeni?

Figyelt kérdés

Adott egy falu, adott egy kis utca a falu szèlèn...


Az utcában szinte szomszèdok egy fèrfi ès nő, mindketten 30-hoz közel állnak, mindketten egyedül állók


Èn vagyok a srác, 2 hete elkezdtem beszèlgetni ezzel a szomszèd csajjal... Nem láttam Rajta, hogy ez zavarná, közös programokról is beszèlgettünk a járvány után... Viszont bizonyos okokból megszakítottam Vele a kapcsolatot, ezt közöltem Vele a Facebookon, erre minden válasz nèlkül letiltott.


Rendben is vtunk, nem kerestük egymást, erre ma dèlelőtt a hapsijával erre kocsikáztak autóval ès itt vigyorogtak rajtam, hozzá teszem, nem mondta sose, hogy van báratja, azt mondogatta mindig, hogy nen hapsizik, ezèrt írtam a kèrdès elejèn, hogy egyedülálló... Erre èn megkerestem egy bnőjèt ès megkèrtem, hogy ezt fejezze be, erre megfenyegetett, hogy ha nem állok le a zaklatásával, súlyos következmènyei lesznek...


Ez bennem fèlelmet keltett, hisz ez bármit takarhat (hatóságok bevonásától kezdve az erőszakos cselekedetig) ès elküldtem emailben a sztorit a legközelebbi kapitányságra...

A rendőröktöl mire számíthatok?


26/F



2021. márc. 14. 23:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valszeg semmire. Ha tovább genyóznak vegyél kezedbe egy ásót aztán intézd a dolgokat. Volt rendőr kollégám elmondta falun, hogy kell intézni a dolgokat.
2021. márc. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Èn arra gondoltam, hogy mikor legközelebb kirakja a nagy kukát, miután kiürítettèk, tele rakom tèglával ès ráragasztok egy cetlit, hogy ez ,,súlyos következmèny"
2021. márc. 14. 23:13
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem rossz ötlet. De a fagyi visszanyalhat. Úgy kéne csinálni a dolgot, hogy többet eszükbe se jusson fenyegetni téged.
2021. márc. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát sztem ez frappáns lenne, szétterítetem ma itt a faluban, hogy miket írt, ha mutogatja csak kiröhögnék a téglával xD
2021. márc. 14. 23:26
 5/11 anonim ***** válasza:
2! Vagyis provokálni kezded. Nem biztos, hogy jo ötlet, de te tudod! A rendörségen ki fognak röhögni!
2021. márc. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Molyember ***** válasza:

Elfelejtetted leírni, hogy mi volt az a "bizonyos ok", amiért megszakítottad vele a kapcsolatot, és ezt Face-en kellett közölnöd vele. :)

Na, nem jött össze a csaj, van ilyen, szard le. Ne keresd, a barátnőjét se keresd, és nem lesz semmi gond.

2021. márc. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
És miért zaklattad?
2021. márc. 15. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
5, ez az ember játszadozott velem majd megfenyegetett, ezt nem hagyom megtorlatlanul...
2021. márc. 15. 06:03
 9/11 A kérdező kommentje:

Jaah, egyèbkènt meg volt egy exe, akit ávert hasonlóan, csak ott megcsináltatott vele egy gyereket... 4 hónapja jártak ès a csávónak azt mondta, hogy szed tablettát, nen szedett... Mikor a csávó megtudta, hogy terhes, kihajította egy autópálya mentèn az èjszaka közepèn...


Èn marha meg meg is sajnáltam a csajt e miatt...


Amúgy meg a faluban már mondták, hogy jelentsem fel, úgy, hogy erröl ennyit...

2021. márc. 15. 06:10
 10/11 anonim ***** válasza:
Hajadra kenheted.
2021. márc. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!