Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Melyik a leghatékonyabb...

Melyik a leghatékonyabb legális önvédelmi fegyver ember/állat ellen?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok ami könnyen hordozható és nem okoz halálos sérülést, tehát nem nyílpisztoly meg ilyenek
2021. márc. 12. 02:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

[link]


Itt ebben a videóban tökéletesen demonstrálja az oktató, hogy a legtöbb "önvédelmi technika" kések ellen egyszerűen NEM MŰKÖDIK. Ostobaság, hazugság a 99%-uk.


Másik kedvencem a klasszikus "kicsapom a kezéből" technika. Ez a legnevetségesebb, legostobább technika, ami garantálja, hogy le leszel szúrva. Lásd: [link]

2021. márc. 13. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Én is tanultam önvédelmet (4 évig Krav Magáztam), és csak az oktatómat tudom idézni: egy éles késharcban két szerep van: az, aki az utcán hal meg, meg az, aki a mentőben. Az ilyen Jiu-jitsuzó ostoba "harcművészeknek" meg csak azt kívánom, hogy csak egyszer kerüljenek olyan helyzetbe, hogy valaki kést ránt rájuk, aztán ott próbálkozzanak kitáncolni a helyzetből, mert amit ők tanítanak, az nem önvédelem, hanem tánc.
2021. márc. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Haver!

Privátban beszélnék veled erről.

Nem zaklatás se semmi..

Csak en is tudok ezt azt, és ..;)


Írhatok? :)


F

2021. márc. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Nyugodtan :)
2021. márc. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
72%

Jó reflex és két jó láb. Ha attól félsz hogy megkéselnek akkor van már vágásálló anyagból póló, pulóver, nadrág, kesztyű meg kb. minden úgy fel tudsz öltözni hogy megkarcolni se tudnak.

Ha a támadónak pisztolya van akkor add oda amit kér. Én erre a célra megtartottam egy régi pénztárcát tettem bele egy pár papírfecnit meg alátétet hogy legyen súlya meg vastagsága meg van egy kamu telefonom azt kell neki odaadni úgysem fogja ott helyben ellenőrizni hanem megörül hogy sikerrel járt és elszalad vele. Mire a rabló rájön hogy át lett baszva már félúton vagy hazafelé.

2021. márc. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Subkompakt gazpisztoly. Nekem ez vált be.
2021. márc. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 kretens ***** válasza:
Én arra lenék kiváncsi hogy egy küzdősportokban jártas erős felépitésü ember el tudna e bánni egy kutyával ha megtámadja?
2021. márc. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
1el szerintem igen de a qtyák áltáblában falkában tamadnak. Ez ellen pedig egyedül egy tele tarazott gázpisztollyal van esélyed....
2021. márc. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem úgy működik a dolog,hogy kikapom a kezéből a kést a támadónak,vagy iesmi és kész. Mert a támadó már rá van készülve a szúrásra,és amint észre vesz egy ellenállást reflexszerűen szúr
2022. márc. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!