Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Akkor ma miért is jöhettem...

Akkor ma miért is jöhettem haza a rendőrségről?

Figyelt kérdés

Múlthét péntek este lopás miatt előállítottak, gyanúsítottként kihallgattak, azonban a nyomozó azt mondta, hogy vagy elmesélem, hogy én voltam, vagy ha hülyének nézem tagadok akkor őrízet lesz. Sajnos ez a harmadik folyamatba levő eljárásom.


Elmondtam, mert kamera is igazolja, ahol nincs kamera ott meg dns.

Azt mondta, hogy mivel bevallottam így hazajöhettem, így is volt.


Ma voltam bent a rendőrségen, mert az iratok hiányosak voltak amit pénteken adott és felhívtam, hogy bemehetnék e érte, mert nem csak a határozat kell, a jegyzőkönyv is.


Bementem ma és mondta, hogy kapott lecseszést a felettesétől, hogy péntek este elengedett. De mondta, hogy így állapodott meg velem. Betartotta a szavát.


Nem azért kérdezem mett be akarok kerűlni sőt ellenkezője, csak ha letolta a felettese, hogy miért engedett pénteken haza, akkor miért nem vett most őrízetbe?


Vagy ilyenkor már nem lehet?



2021. márc. 11. 21:25
1 2
 11/16 árokpart ***** válasza:
Jaj!!!!!!!
2021. márc. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Elég baj, hogy 2 dns is van a nyilvántartásban rólam, mert sajnos a múltam miatt, azonban viszon NEM is baj, mert ha rám akarnak verni más balhét, ami nagyon hasonló mint amivel gyanúsítanak, de mégsem én követtem el, (mert sok ilyen looás van), akkor ha nem hisznek nekem, összevetik a dns törletemet minden hasonló esettel és nyugodt vagyok, mert nem én követtem el. Igazolja az ártatlanságom. Amit elkövettem, azt elmondtam neki.


Ha viszont olyannal akar a nyomozó nyomúlni, amit nem követtem , előveszem kicsit az agresszívabb énemet, a határozott beszédet. Nem hagyom magam ártatlanul beforgatni.


Mondtam ma neki, hogy tegnap direkt odaálltam egy edzőteremhez, ott töltöttem násfél órát, hogy odajönnek-e. De nem jöttek. Vártam őket, hogy odajönnek, de nem tudtak volna semmit tenni, mert nem bűnt elkövetni mentem, úgyhogy max kiszálltak volna a kocsibol és beszélnek pár szót. Meg akartam bizknyosodni, hogy figyelik e a mozgásom, azonban nem jöttek.


Azt mondta a nyomozó, hogy ne tesztelgessem őket.


Miért? Oda megyek, ott állok ahol akarok.

2021. márc. 11. 22:52
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Levike vár a cella.


(Nem kérek privátok levike,nem szeretlek)

2021. márc. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Majd jogerős ítélet után akkor is csak akkor, ha letöltendőre ítélnek.
2021. márc. 11. 22:55
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
14: remélem, nem fognak letöltendőre ítélni - mert akkor halálra únnánk magunkat itt a GYK-n a kitalált sztorijaid nélkül.... :-D :-D
2021. márc. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Fsms ***** válasza:
100%
15# mindenki nevében köszönjük. Egy színfolttal, fényesen ragyogó üstökössel kevesebb lenne a GYIK - n.
2021. márc. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!