Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Akkor ma miért is jöhettem...

Akkor ma miért is jöhettem haza a rendőrségről?

Figyelt kérdés

Múlthét péntek este lopás miatt előállítottak, gyanúsítottként kihallgattak, azonban a nyomozó azt mondta, hogy vagy elmesélem, hogy én voltam, vagy ha hülyének nézem tagadok akkor őrízet lesz. Sajnos ez a harmadik folyamatba levő eljárásom.


Elmondtam, mert kamera is igazolja, ahol nincs kamera ott meg dns.

Azt mondta, hogy mivel bevallottam így hazajöhettem, így is volt.


Ma voltam bent a rendőrségen, mert az iratok hiányosak voltak amit pénteken adott és felhívtam, hogy bemehetnék e érte, mert nem csak a határozat kell, a jegyzőkönyv is.


Bementem ma és mondta, hogy kapott lecseszést a felettesétől, hogy péntek este elengedett. De mondta, hogy így állapodott meg velem. Betartotta a szavát.


Nem azért kérdezem mett be akarok kerűlni sőt ellenkezője, csak ha letolta a felettese, hogy miért engedett pénteken haza, akkor miért nem vett most őrízetbe?


Vagy ilyenkor már nem lehet?



2021. márc. 11. 21:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Majd postan kuldik a birsagot.
2021. márc. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%

Levike,nyugodj már meg,hamarosan a hűtött-fűtött dutyiba kerülsz,ahol még főznek is majd rád.


(Pro tipp:vigyél sok szappant levike)

2021. márc. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Levike hagyjad má abba
2021. márc. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
98%
Én is szeretnék olyan Magyarországon élni, ahol holmi piti lopásért már egyből kijönnek a forenzikus helyszínelők és DNS-tesztet vesznek minden hajszálból :D
2021. márc. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"ahol nincs kamera ott meg dns"

odaszartál az ágyra

2021. márc. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
#4: 👍🤣😂😂
2021. márc. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
96%
Levike és az ő scifi történetei...🤣🤣🤣
2021. márc. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Sajnos mivel már sok rossz fát tettem a tűzre, van dns az adatbázisukban rólam kettő.


Így, ha pénz tűnik el, ahol nincs kamera, ott csak úgy tudják megállapítani a gyanúsításom, ha dns törletet vesznek a tárcáról stb.

2021. márc. 11. 21:56
 9/16 anonim ***** válasza:
Levike, 2 juliÁNUSZ-barát emberke fog veled egy cellában kerülni,bizony.
2021. márc. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Fsms ***** válasza:
100%
Levike az, hogy 2 DNS-d van az sok mindent megmagyaráz.
2021. márc. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!