Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit fognak Vele csinálni?...

Mit fognak Vele csinálni? Mire lehet számítani?

Figyelt kérdés

Ez egy évekre vissza nyúló történet, barátok vtunk egy lánnyal, de csúnya vége lett, egyik bírósági ügyet követte a másik ügy, mentek egyfolytában a feljelentések egymás ellen. Most a 6. és 7. ügyünknél tartunk.


Egyszer verekedtünk a bíróság folyosóján is, ezért kaptam pénzbírságot, ami nem tetszett Nekik, ezért elakartak rabolni az Árkádnál... volt egy ideig nyugalom is, de ennek véget vetettek tavaly tavasszal, a csaj Bátyja flóbert pisztollyal rátámadt a csaj hapsijára, korábban közösen akartak engem megagyusztálni...


Most jelenleg folyamatban van egy ügy ellenem zaklatásért, össze balhéztam a volt kolegáimmal, persze a csaj közbe lépett, meggyőzte őket egy fals Facebook üzenettel, hogy jelentsenek fel, de nem lett vna ebből se bajom, mert belementek a kolegák a közvetítői eljárásba, erre a csajszi bekattant és Ő is magánindítvány tett ellenem, amit a mai napig nem értek miért állja meg a helyét az ügyésznél...


Ez se volt elég, pár hete a Facebookon megfenyegetett a saját profiljáról, ezért én jelentettem fel Őt, most csend van....


Mi lesz most? Megyünk mindketten a börtönbe?



2021. febr. 19. 16:26
 1/3 Molyember ***** válasza:
100%
Kétlem, de egy pár hetes pszichiátriai pihengetés mindkettőtöknek jót tenne.
2021. febr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem értem az ilyen embereket. mi a baj a nyugalommal? miért kell problémákat kreálni magadnak? ennyire unalmas az életed?
2021. febr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tavaly leültünk vna a kolegákkal megbeszélni, Ő kavart be és vhogy elég volt az ügyésznek az, hogy elpityeregte magát a vallomásnál... így már nem megyek bele a közvetítőibe, mi értelme lenne ha így is, úgy is végig megy az ügy?


Ezért is örülök, hogy a fenyegetései kapcsán másik kapitányságra került az ügy, a szegediek bevédték vna...

2021. febr. 19. 17:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!