Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Budapesten vannak no-go zónák?

Budapesten vannak no-go zónák?

Figyelt kérdés
Mik számítanak annak?

2021. febr. 5. 18:04
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Vannak.

Újpest,Kőbánya egyes részei, Havanna utca, a IX.,VIII. kerület egyes részei.


Budapesten kisebb ilyen részek vannak.A vidéki városokban viszont van no go zóna városnegyed.Pl:Győrben Újváros rész.Az már a 80-as években is egy Harlem volt.

2021. febr. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Hős utca. Na az tényleg no-go
2021. febr. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
Hős utca az nagyon benne él a köztudatba de mostanában kezdenek át terjedni máshova. Nekem a személy szerint a legrosszabb volt Pesten az Cseppel.
2021. febr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Csepelnek már elkezdődött a rehabja régebben.
2021. febr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Én nem vagyok fővárosi de gyakran járok Pestre kb hetente és én azt tapasztaltam, hogy cseppel az nagyon gáz . Októberben konkrétan belém kötöttek a svédek ,mert nem kért aprót mondom nincsen erre azt mondta vegyem elő a pénztárcám mert megkésel meg ilyenek és igazából ilyennel pest másik területén nem találkoztam mármint aki még kötekedik ,mert kérdegető sok helyen van de olyan amelyik kötekedik az nem és ráadásul egy eléggé központi helyen történt a dolog a Szent Imre téren volt a szitu
2021. febr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Vannak hát. Bőven.
2021. febr. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%
#1 Újpesten hol? Én 10 éve költöztem el Újpestről, az Árpád út elejéről, de nem emlékszem no go zónára. Igaz, a Dugonics utcában, a vasút mellett világosban sem sétáltam.
2021. febr. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%
Általánosságban pesti oldalon a Nagykörúton kívül minden az, főleg a Blaha környékén. 1-es villamos konkrétan életveszélyes, de a legrosszabb az tényleg Csepel.
2021. febr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csepel, Pesterzsébet, Hős utca, a Diószegi Sámuel utca, Liget tér, Kőbánya alsó vasútállomás környéke erős versenyzők ebben a műfajban.
2023. szept. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
+Havanna utcai lakótelep sem egy túl nó környék
2023. szept. 2. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!