Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Abból lehet bajom, hogy...

Abból lehet bajom, hogy privát üzenetben elküldtem valakit, hogy hagyjon békén?

Figyelt kérdés
Most már két barátnője is rám írt, hogy ebben az esetben "eltekint a feljelentéstől"... Már nem bírtam tovább, hogy az egész városban lejárat. Anno gimiben kezdte, hogy piszklát stb. Az egész városban videókat terjeszt rólam, lejárat másoknak stb. A munkahelyén is kinyerít...
2021. febr. 4. 10:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Megfenyegetted, vagy ilyesmi? Mert akkor feljelenthet.
2021. febr. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

Nem nagyon valószínű, csak mondtál neki valamit, és lehet nem is fog foglalkozni vele.

Ha mondjuk képeket küldözget rólad mindenkinek az engedélyed nélkül, azt szerintem jelentsd fel személyi jog sértése miatt. Ha nem engedted meg, akkor nincs joga, hogy ezt tegye. Egyszer valaki csinált rólam egy képet még általánosban, kitette snapchatre és lejáratott vele. Lett is belőle egy kisebb ügy, mivel nem adtam rá engedélyt, hogy kitegye a képet és lejárasson.

Elég gyerekes egyébként, amit művel, mint a kisiskolában/általánosban a "szekálók".

2021. febr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
tehát ők üldöznek téged, és még nekik áll feljebb ha elküldöd őket a picsába? az igen, van arcuk...
2021. febr. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%
Inkább nekik lehet bajuk abból, ha feljelented őket zaklatásért.
2021. febr. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen, van pofája, az ilyenek általában ilyenek. Pont ilyenre van az ilyeneknek a "rágalmazás"... Aztán letagadna mindent, meg feljelentelek "hamis vádért"... El sem küldheted a francab, mert megy feljelenteni rágalmazásért...


2014-ben csinlátak egy videót, ahol berúgtam, szétterjesztette az iskolában, meg a fél városban... Még az egyetemre is eljuttatta. Anyám munkahelyén is próbált lejáratni, hogy én ezt, meg azt csináltam... Még egy gyalázkodó Facebook csoportot is csinlát rólam. Mindenkinek lejáratott... Az iskolában zaklatott, dobált, volt, hogy ellopta a telefonomat is, volt, hogy bedrogoztak viccből... Tavaly feltörte a Facebookokat. Évek óta pokollá teszi az életemet, de mikor a munkahelyén is ezt csinláta, besokaltam. Akkor meg neki áll feljebb... Az ilyenek ezt csinálják... Be sem szólhastz, ha zaklatnak...

2021. febr. 4. 12:06
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem fenyegettem meg, csak mondtam, hogy álljon le....
2021. febr. 4. 12:06
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor milyen alapon akar feljelenteni? :D Mi a szerinte büntetendő tényállás? Rágalmazás, becsületsértés?
2021. febr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azt nem tudja megmondani, azt mondja, én zaklattam ezzel az üzentettel... Meg állítólag tavaly valaki írt neki kamu fiókról, szerinte én voltam....
2021. febr. 4. 13:07
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért nem fordulsz ügyvédhez? Már rég meg kellett volna lépni!
2021. márc. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jólvan, akkor mondd meg neki, hogy te meg akkor feljelented az előbb felsoroltakért. Sőt, nem csak akkor, hanem azonnali hatállyal, ha nem hagy téged örökre békén. Ne hagyd magad.
2021. márc. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!