Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A büntető bíróságon, ha...

A büntető bíróságon, ha előfordul ilyen, akkor ki gondoskodik, hogy ne legyen a jövőben ilyen?

Figyelt kérdés

Pl., ha a Békéscsabai bíróságon az ott dolgozó bírók, stb. alkalmazottak ott a konyha, ebédlő részen, ha előfordul konyhai csótány, akkor ők tesznek saját költségükön róla, hogy vesznek írtöszert vagy a helyi önkormányzatnak szólnak.az írtásukról és azok tesznek?


A multkor egy fekete bogár a bíróság folyosóján sétált ott, nem akartam mondani a bírónőnek, jogy ott egy konyhai csótány, mert súlyosabb ítéletet ad, ha ad, hogy mit okoskodok.


Lényeg. Mivel a bíróknsk nincs fettesük, Ők a felső emberek, nekik a kezük alá van rendelve a titkárok, jegyzőkönyvezők, ők egy csapat és az ilyeneket, melyet kérdésemben említettem saját költségen veszik neg a bírók vagy az önkormányzat kükd ki írtót?



2021. jan. 16. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Levike
2021. jan. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Csak nem csótányt akarsz csempészni a bíróságra Levike?

De téged nem fognak lefújni csótányírtóval ne aggódj.

Amúgy minden bíróságon vannak gondnokok, az ö feladatuk az ilyesmi.

2021. jan. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
Vidd a lufit és rakd bele a csótányokat! 😂
2021. jan. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nincs gondnok csak portaszolgálat.


Szerintem az nem a portás őr frladata, ha arra gondoltál, hanem akik ott dolgoznak bírók, jegyzőkönyvvezetők, titkárok közösen minden csőnyílásokat eltömítenek, kitesznek gélt, befújnak írtóspray-vel. Mivel a bíráknak nincs felettesük, ők döntenek csak nem tudom, hogy nem-e az önkormányzat feladata lenne.

2021. jan. 17. 02:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Na persze az lenne az igazi hatalommal visszaélő patkány ha ezért nagyobb büntetést kapsz mert szólsz hogy bogár van valahol.
2021. jan. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!