Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Előfordulhat, hogy a rendőrség...

Előfordulhat, hogy a rendőrség, a tek és a katonák szúrópróbaszerűen felszállnak a buszra, villamosra, trolira vonatra és kérik a papírt, hogy mutassa, hogy az utas munkába megy és/vagy munkából jön?

Figyelt kérdés

Természetesen este 20 és másnap hajnal 5 óra közötti időintervallumra értem a fenti kérdésem.


Neten képeken láttam, hogy Budapesten a tek, rendőrök razziáztak a városban, de Debrecenbe ilyet nem tapasztaltam, sőt meg sem állítja a néha jövő rendőrautó a gyalogosokat, azonban lehet, hogy lesz olyan, aki megállít valakit. Rendőrfüggő is.


Az érdekelne engem, hogy Debrecenbe mennyi esélye van, hogy a villamosokon vagy a 10,10y forgalmas buszra mondjuk szúrópróbaszerűen felazáll egy-két rendőr vagy katona gépfegyverrel és kérik a papírt?

Valamint a Debrecen-Budapest nyugati vasútvonalán Szolnok-Debrecen szakaszon késő este előfordulhat-e, hogy felszállnak?


A vasúti kalauz barátom, amikor kérdeztem tőle, akkor akkorát röhögött és mondta, hogy "dehogy..." négy nal alatt ilyen nem volt, viszont, ha tudomásukra jut egy olyan, hogy drogdílerbanda utazik a vonaton vagy gyilkos, akkor előfordulhat, elő is fordult már többször.


De én komolyan kérdezem és a kijárási tilalom miatt.


Köszönöm az értelmes válaszokat előre is.



2020. nov. 15. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Előfordulhat. De talán egyszerűbb, ha a buszmegállóban várják a leszállni készülőket.
2020. nov. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen igen,de inkább buszmegállóban fogják fogadni az utasokat:)
2020. nov. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
Pesten azért kódorognak, mert az üres városban az üzletek zárva, nincs forgalom és eszébe juthat néhány belevaló legénynek, hogy bemennek ide-oda fizetés nélkül szerezni árut.
2020. nov. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Na jó, de üzletek más városokban is vannak.
2020. nov. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%
Igen levike, ugyhogy ne vonatozgassál pestre.
2020. nov. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A haverod az Orient expresszen kalauz?
2020. nov. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát remélem ilyen hozzáállásra nem készülnek...
2020. nov. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#6


Nem az orient expreszen (nincs is már).


Hanem Debrecenben.


Debrecenből jár:

Budapest

Cegléd

Nyíregyháza

Nyírábrány

Nagykereki

Tiszalök

Füzesabony


Személy,sebes és ic vonatokkal.

2020. nov. 15. 22:35
 9/9 A kérdező kommentje:

Ezekre a városokba jár és vissza.


Mozdonyvezetőben (debreceni) van, hogy 2x megjárja Ceglédet 11.37-kor és vissza, aztán 17.37-kor és vissza.

2020. nov. 15. 22:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!