Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Pontosan hogy néz ki egy...

Pontosan hogy néz ki egy rendőrállam?

Figyelt kérdés

2021. jan. 15. 17:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
59%

10


Mostmár értem honnan fúj a szél.Te egy rendszer hívő vagy tehát egy konteos.Amit te konteonak nevezel azok is szakemberektol származnak csak nem engedik őket a közmédiahoz.Erdekes hogy nem hoztad fel a gyikemberes összeesküvés elméletet.A laposfold az pedig nem összeesküvés elmélet hanem egy sima elmélet.Miert kell mindent egy kalap alá venni? Innen is látszik hogy nem tudsz önállóan gondolkozni


A törvény nem számít,bármire rafoghatjak hogy rémhír.En nem tudom hogy hol élsz de rengeteg hír volt arról hogy Facebook kommentek miatt indítottak eljárást.Ez közel se szólásszabadság

2021. jan. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
36%

#11 Le kellene szállnod a fűről...

25 éve ugyanazt tanultam immunológiából, amit most alapelvkent írnak a tudósok, hogy a sok gyökérnek elmagyarázzák a 7-es tananyagot. De te aztán jól megmondod, hogy mindenki hülye, csak te vagy helikopter. Grat...

2021. jan. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
3 ja szemünk előtt van .az agymosott propagandisták amit a szemed elé raknak az?
2021. jan. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
17%

12


Ez a komment hogyan jön ide és miért nekem szólt? Jól vagy barátom?


13


Nézd ha nem látod a fától az erdőt akkor te vagy az agymosott.Nekem annyira egyértelmű hogy mi folyik itt.Neked miért nem?

2021. jan. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!