Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mikor jönnek rá az emberek ,...

Mikor jönnek rá az emberek , hogy a neofasiszta kormányok ellen értelmetlen tüntetés?

Figyelt kérdés
Belorusz helyzet kapcsán látom, hogy ott szegények nem tudják , hogy értelmetlen az egész, én írtam nekik kommentbe, hogy tudom mit élnek át Magyarországon is ez volt, de a diktatúra győzött, felesleges bármit is csinálniuk vagy elköltöznek nyugatra vagy ha maradnak akkor nem tudnak mit csinálni. Leírtam, hogy Orbán is ezt csinálja és, hogy nincs esély, a nácizmus győzött kelet Európában. Egyedül azt kell valahogy elérni, hkgy ne bomlassza az uniót ilyen országok mint a lengyel, belorusz, magyar ki kell léptetni és sokkal összehangoltabb , demokratikusabb lenne úgy az unió. Tüntetni nincs értelme, el leszel verve, kilövik az arcod mint 2006-ban most a beloroszuk is ezt sinylik meg.

2020. aug. 16. 10:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A románoknak is szólhattál volna anno, ők erről nem hallottak és kivégezték a diktátort és családját.
2020. aug. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A békés tüntetés értelmetlen, de a forradalom az nagyon is hatásos. És a forradalom az általában tüntetésekkel kezdődik.
2020. aug. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!