Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hol van most az a rendőrnő,...

Hol van most az a rendőrnő, aki lelőtt egy embert Újpesten?

Figyelt kérdés
Úgy akarok fogalmazni, hogy dolgozik vagy nem, vagy felmentik, leszereltetik?

2020. dec. 26. 15:17
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
28%

Pávuskám őrszázad. Vagyis pontosan ilyen helyzetekre. Mikor jön egy hozzád hasonló páva és támadni akar.

Egyébként lőszerraktárban szolgáltam. Te hol kis pávuskám?

2020. dec. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 Micimacko67 ***** válasza:
61%

Lőszerraktár, ott marha nagy élet volt...

Döglöttetek az őrtoronyban

..

Várpalota, tüzér kiképzés...

2020. dec. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
40%
És az mivel életesebb? Kb sosem rántottál fegyvert.
2020. dec. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
58%
Nálunk minden nap volt valami fasság és épp a mieink csinálták. Pl a Barkóczi féle lövöldözés, amikor a saját társát lőtte keresztül egy én vagyok Vandamme felkiáltással. Még azt az AMDt én vittem át szegedre a katonai ügyészségre. Sas százados tárgyalta az ügyet.
2020. dec. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 Micimacko67 ***** válasza:
69%
Hany éles tamadas erte azt az objektumot amikor hasznalnod kellett a fegyvered?
2020. dec. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
59%
Vagy ott volt a nevét nem írom ki CS. őrester aki szétlőtte a kutyafelvezető térdét. Állítólag kártyáztak, a hivatalos jegyzőkönyv meg az volt, hogy fogadtak mennyi idő alatt szedi szét a PA-t de benne maradt a tár. Még én sem hittem el a sztorit. De mindegy nem voltam ott. Reggel mentem váltani, akkor látom a vért a falon meg szétlőve a csempe. Ezzel poénkodtam mi volt itt éjjel srácok, bejöttek a szerbek? Tudod akkor volt a háború, mi meg a déli határ közelében voltunk. Akkor szóltak, nem volt ez ennyire vicces. De mivel nem voltam ott erre a tárgyalásra szerencsére nem kellett mennem. :)
2020. dec. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
44%

Tündérke épp azokat írom le, hogy nem kevés volt. Szinte mindennapos. Szétlőtték a tornyot, a tárazót, egymás térdét, csípőjét. Nekem konkrétan egy ilyen helyzetem volt, amikor önvédelemre majdnem kellett, de én nem lőttem. Testközelben volt ráfogtam a csőre és kicsavartam a kezéből.


Elmondom azt is miért történtek ezek. Átvezényeltek egy teljes századot akiket el akartak dugni. Nem voltak az MH büszkeségei. Többségük már eleve büntetett. Borsodiak, nyírségiek, nem túl fehérek. Nem kevés baj volt. Ezt csak az tudja aki ott volt.

2020. dec. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
33%
Nekem csak ez az egy volt. De a gyerek annyira hülye volt, hogy testközelből fogta a gyomromba. Tehát nem kellett lőnöm, de sztem esélyem sem lett volna, enyém nem is volt csőre húzva és be is volt biztosítva. Ő mikor csőre húzott épp a hátam mögött volt, erre fordultam meg. Épp a gyomromba szegezte. Nem is a gyomrom féltetem, azt megfércelik, a gerincem. Egy villanásnyit én is gondolkodtam mozduljak-e.
2020. dec. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
11%
No de hagyjuk is a mi dolgunk. Térjünk vissza a csajhoz. Te is tudod, hogy mi a gond. Tízet nem lehet kimagyarázni, hogy a támadó megállításához kellett. Az ügyészség meg fogja fingatni, ha teszik ez nekünk ha nem.
2020. dec. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
17%
No én most megyek. Jó éjt.
2020. dec. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!