Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrségen miért beszélnek...

A rendőrségen miért beszélnek egy felnőtt gyanúsítottal úgy néha mint egy gyerekkel?

Figyelt kérdés

A multkor kihallgattak, majd lementünk a földszintre, ahol a technikus képeket és ujjlenyomatot vett. Amikor mondta, hogy így kell állni, meg úgy, meg tábla mögé, akkor úgy álltam és mindig azt mondta, hogy "szupeeer". Aztán amikor megvolt minden, akkor azt mondta, hogy foglaljak már helyet, mert ő még beviszi az adatokat a gépbe, majd alá kell írni még a végén és, a leűlésre úgy mondta, hogy "csüccs".


Rendesen beszélt normálisan, azonban használt olyan kifejezéseket, hogy "szuper" meg "csüccs". Utóbbi olyan gyerekes.


Ez miért volt, miért használt ilyen gyerekes kifejezéseket?

Úgy nem lehetett volna mondani a szuper helyett, hogy "jó", meg, hogy foglaljon helyet, de nem úgy mondani, hogy csüccs?


Vagy azért beszélt így, mert Ő azt hiszi sáros vagyok amivel meggyanúsítottak és érezzem, hogy most a rendőrségen vagyok és a jövőben nem kéne ilyet csinálni?



2020. dec. 19. 12:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Levike.
2020. dec. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nemigen szoktam a molyemberrel egyetérteni itt, de most kifejezetten igen, egészen pontosan 100%-osan.

Nagyonjól tudja mindenki levike hogy sátorkirály vagy.

A technikus is.

2020. dec. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ezek alapján mindenki tudja hogy élőben milyen lehetsz.
2020. dec. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
91%
A rendőrök nagyon jól tudják kivel hogy kell beszélni. Ebből látszik - amit eddig is sejtettünk - hogy neked.csak úgy lehet a leüléet is magyarázni hogy csüccs
2020. dec. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#9 Jól teszi, bevallom én is sajnálom a nyomozókat, hogy hozzád hasonló kreténekkel (is) kell foglalkozniuk aprópénzért.
2020. dec. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ilyen mint levike csak NAPONTA 1...
2020. dec. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!