Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » A rendőrségen miért beszélnek...

A rendőrségen miért beszélnek egy felnőtt gyanúsítottal úgy néha mint egy gyerekkel?

Figyelt kérdés

A multkor kihallgattak, majd lementünk a földszintre, ahol a technikus képeket és ujjlenyomatot vett. Amikor mondta, hogy így kell állni, meg úgy, meg tábla mögé, akkor úgy álltam és mindig azt mondta, hogy "szupeeer". Aztán amikor megvolt minden, akkor azt mondta, hogy foglaljak már helyet, mert ő még beviszi az adatokat a gépbe, majd alá kell írni még a végén és, a leűlésre úgy mondta, hogy "csüccs".


Rendesen beszélt normálisan, azonban használt olyan kifejezéseket, hogy "szuper" meg "csüccs". Utóbbi olyan gyerekes.


Ez miért volt, miért használt ilyen gyerekes kifejezéseket?

Úgy nem lehetett volna mondani a szuper helyett, hogy "jó", meg, hogy foglaljon helyet, de nem úgy mondani, hogy csüccs?


Vagy azért beszélt így, mert Ő azt hiszi sáros vagyok amivel meggyanúsítottak és érezzem, hogy most a rendőrségen vagyok és a jövőben nem kéne ilyet csinálni?



2020. dec. 19. 12:14
A kérdező szavazást indított:
Neki ilyen a stílusa, azért
Érezzem, hogy a rendőrségen vagyok
9 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
Mert még gyerek vagy Levike. Lehet hogy korban nem de viselkedésben nagyon is.
2020. dec. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Levike, rád néztek, és fél mondat után levágták, hogy az értelmi képességeid alapján hogyan kell veled beszélni... :-D
2020. dec. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nade azt a technikus nem tudta, hogy milyen ügyben végez rólam rabosítást, mert a nyomozó csak ennyit mondott neki, hogy. Lesz egy rabosítás, de dns nem. Addig a nyomozó kint beszélgetett.
2020. dec. 19. 12:41
 4/16 anonim ***** válasza:
95%
Biztosan már van "hírneved" Levike.
2020. dec. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
rádnézett, és ez elég volt... :-D
2020. dec. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
#5 Na éppen ezt akartam írni...😂😂😂
2020. dec. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Molyember ***** válasza:
94%

Egyrészt nem hiszi, hanem tudja, hogy sáros vagy, mint itt mindenki. Az állandó komolykodásod, hivatalos hangnemed, erőltetett jogi zsargonod meg pont az ellentétes hatást váltja ki, mint amit szeretnél: nem vesznek komolyan.

Talán jobb lenne, ha beismernél mindent. Hamarabb vége lenne az egésznek, talán a büntetésen is tudnál ezzel faragni egy kicsit. Nekik ez a foglalkozásuk, láttak már nálad nagyságrendekkel okosabb bűnözőket is, csak te érzed azt, hogy különleges vagy. Ismerd be, amit tettél, és vállald érte a felelősséget, mint egy férfi. Mert egyelőre csak egy riadt kisfiú vagy, aki innen-onnan összeolvasott hülyeségekkel próbálja védeni magát. Na, csüccs.

2020. dec. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
#7: 10pontos! :-)
2020. dec. 19. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Egyébként az a nyomozó akinél van a sátor ügy, másodjára ügyvéddel mentem és keveset beszélgetett az ügyvéddez, hogy mizu...ilyeneket. Azt mondta a nyomozó, hogy márciusban leszerel, itthagyja a rendőrséget, egy sportcsapat nak lesz az igazgatója.


Amúgy lehet, hogy többen ismernek a városi kapitányságon, azonban mikor eljöttem már nem rólam járt az eszük, hanem máson, mert van sok dolguk, sok ügyük. Nem énvelem vannak elfoglalva.

2020. dec. 19. 14:37
 10/16 anonim ***** válasza:

valaki belinkelné ezt a sátoros kérdést?


lemaradtam róla, csak az utána jövő vergődést láttam

2020. dec. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!