Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szerintetek Szilveszterkor...

Szerintetek Szilveszterkor mennyire tudja majd a rendőrség kordában tartani a lakosságot?

Figyelt kérdés

Ugye tilos lesz kint lenni 20 és 5 óra között, házibuliban max 10-en lehetnek, és minden nemű tűzijáték is tilos lesz. Vajon síri csend lesz December 31-én 23:59-kor?


Egyáltalán mekkora rendőri létszám kéne a teljes kontrollhoz?



2020. dec. 10. 13:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

Önkontroll kell, tudod.

Ahhoz meg józan paraszti ész először is.

2020. dec. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
38%

Ahogyan én látom, naponta 4-500 honfitársunk hal meg levegőért szűkölve.

Ebben a buta és aljas országban pedig az a fő kérdés, hogy lehet-e rakétákat lövöldözni hobbiból?????

2020. dec. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Ha síri csend nem is, az utcák valószínűleg meglehetősen üresek lesznek.
2020. dec. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Az ablakokból biztos lődöznek majd az egyszerű emberek. Ki tudja azt ellenőrizni?
2020. dec. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
36%

Kettes nagyon jól látod.

Ez nem a bulizgatás időszaka. Az elkövetkező hetekben, hónapokban nehéz időszak elé nézünk.


A kérdéshez: szerintem Budapestre és a megyeszékhelyekre lesz több rendőr vezényelve, és ott úgy-ahogy fent lesz tartva a rend.

2020. dec. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%
A sok hisztikriszti majd írja mindenhova hogy #maradjotthon, #nemakaroklélegeztetőre kerülni (persze szigorúan a többórás vásárló körút után) de előbb utóbb majd ők is megunják a sopánkodást.
2020. dec. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
35%

Nem tudom feltűnt-e már hogy itt folyamatosan azt kérdezgetik, hogy hogy lehet kicselezni a rendszert, plusz a válaszadók is rendszerezesen vagiznak, hogy márpedig ők 20-an lesznek minimum.

Ennek a társadalomnak a nagy része kollektívan hülye életkortól függetlenül: a 65 év felettieknek nem lehet megmagyarázni, hogy az ő érdekük, hogy ne a fiatalokkal együtt, a tömegben járjanak NAPI SZINTEN vásárolni.

A fiatalok meg kb epilpsziás rohamot kapnak, ha nem ihatnak csoportosulva szilveszterkor.

2020. dec. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Falun szerintem kb közel ugyan olyan lesz, mint máskor. Az utcákat majd kevésbé járják petárdázó emberek, de házibulik idő és létszámkorlát nélkül menni fognak, ahogyan a tűzijáték is, csak nem az utcán.

Városokban viszont valószínűleg üresek lesznek az utcák 8 és 5 között. Tűzijáték ott is menni fog, ablakból, tetőről, illetve éjfélkor a lépcsőház előtt gyorsan meggyújtott tűzijátéktelepről.

De várjuk még ki, hogy mit takar a "no buli" a gyakorlatban a kormány részéről, mert az ördög a részletekben rejlik.

2020. dec. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

hetes: nem azt kérdeztem, hogy lehet kicselezni, hanem a betartatás mikéntjére vagyok kíváncsi.


És Január-Februárban megkapjuk a 3. hullámot a pofánkba amúgy is :/

2020. dec. 10. 13:47
 10/16 anonim ***** válasza:
48%

7-es vagyok:

" nem azt kérdeztem, hogy lehet kicselezni, hanem a betartatás mikéntjére vagyok kíváncsi"


Nem azt mondtam, hogy erre kérdezel rá, csak próbáltam rávilágítani, hogy lehetetlen betartatni bármit is az emberek együttműködése nélkül.


"Egyáltalán mekkora rendőri létszám kéne a teljes kontrollhoz?"


Mivel a kormány arra az egy napra nem rendelt el szigorításokat,


(pl egy napig teljes kijárási tilalom, 10 fő sem gyülekezhet egy lakásban etc) ezért ők is hozzájárulnak gyakorlatilag az egész hajcihőhöz.

2020. dec. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!