Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Miért nem mondhatja meg a...

Miért nem mondhatja meg a felettes azt, hogy hogy dolgozik-dolgozik-e a nyomozó?

Figyelt kérdés

Pénteken délelőtt telefonon hívtam a kapitányságot, kerestem volna egy nyomozót, de nem vette fel. Ekkor egy másik melléket is hívtam, hogy megkérdezzem, hogy dolgozik-e egyáltalán xy kollégája, azonban ott se vették fel.


Ezt követően az alosztályvezetőt hívtam fel, bemutatkoztam ki vagyok és közöltem, hogy hívtam volna xy nyomozóty de nem tudom elérni, kérdeztem hogy dolgozik-e, erre azt felelte az alosztályvezető, hogy "uram én nem fogom kiadni azt, hogy a kollégák hogy dolgoznak, a munkabeosztásukat, próbálja meg máskor vagy küldje el a beadványt" Ezt mondta.


Miért nem lehet megmondani, miért nem mondta el, hogy a neki megnevezett nyomozó, hogy dolgozik-e vagy nem?

Annyit nem lehet mondani, hogy igen csak lehet nincs az irodába vagy ne keresse, nem dolgozik? Mi ebben a titok?



2020. nov. 16. 08:30
 1/9 Molyember ***** válasza:
93%
Hagyd már őket békén.
2020. nov. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Levike, ne untatsd a népet.
2020. nov. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Én nem rendőrségen dolgozok, de ha egy idegen kérdezősködne egy kollégámról, én se válaszolnék neki. Hozzánk egy vendég jött be, és kérdezte xy nevű dolgozó van-e itt, mondtam neki, hogy ne haragudjon, kollégákról nem beszélhetek. Mondta csak azért kérdezi, mert érdekelte, még mindig abban a pozícióban van-e mint 20 éve. Mondom nem tudok segíteni, ha érdeklődni szeretne, vegye fel a kapcsolatot a titkársággal, ők majd eldöntik ki adják-e a dolgozóikat. Most én honnan tudjam ki és miért keresi, és ha valami hátsó szándéka van?

A felettes helyesen járt el, ellenben te megint sokat engedtél meg magadnak, de legalább az osztályvezető úr helyretett.

2020. nov. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Utolsó.


Hogy-hogy megint??


Amúgy ALosztályvezető, ha nem figyelnél.

2020. nov. 16. 20:38
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Valszeg megunták levike a sok fszsagodat.
2020. nov. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ismernek.


Még valami zavar is volt és mondtam nem hallok semmit, erre mondta az alosztályvezető, hogy "Én hallom Önt."

2020. nov. 16. 20:47
 7/9 A kérdező kommentje:
Milyen fszságomat?
2020. nov. 16. 20:48
 8/9 anonim ***** válasza:

A nyom. hatóság nem lelkisegélyszolgálat. Minden egyes héten zaklatod az ott dolgozókat. Nincs ilyen hogy kérdésem van. Ha valami gondod van levike, ügyfélkapu, e-mail.

Nincs ilyen hogy felhivogatom.

2020. nov. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Akkor miért van telefon meg telefonszámuk?
2020. nov. 16. 22:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!