Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Hol találok kijárási korlátozá...

Hol találok kijárási korlátozáshoz ilyen nyomtatványt?

Figyelt kérdés

Már kerestem a police.hun-n de szerintem hülye vagyok, mert nem találom, csak olyat találok, ami munkahelyhez jó, de nekem iskolához kéne.

Leírom röviden miért kell: Messze járok esti iskolába, és heti egyszer, vagy kétszer megszokott napon/napokon mennem kell iskolába, jogsim nincs, a busszal pedig késő estére érek haza a saját lakhelyemre(bőven 8 után). Hamarosan vizsgázok, és nagyon ciki lenne megbukni azért, mert nem tudok bejárni. Az iskolától kértem igazolást, de nem hajlandóak adni! Diákigazolványom, és órarendem van, de azt mondják, hogy ez édes kevés egy rendőrnek, ha megállít.

Egy ismerősöm mondta, hogy van egyéb nyomtatvány, ami nem csak munkahelyhez jó, hol találom ezt(ha valóban van ilyen)?


2020. nov. 14. 00:32
 1/8 A kérdező kommentje:
police.hu-n*
2020. nov. 14. 00:33
 2/8 anonim ***** válasza:

[link]


Gondolom, az iskoládban kell legyen iroda, nekik tudniuk kell,

hogy melyik nyomtatványt kell kinyomtatniuk, kitölteniük, aláírniuk és lepecsételniük.

2020. nov. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok. A Semmelweis csak egy példa. A Te iskolád oldalán is ott kell legyen.
2020. nov. 14. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azt viszont tudnod kell, hogy az iskolával is le kell igazoltatnod (aláírás, bélyegző). Az nem elég, hogy kitöltöd.
2020. nov. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Az én iskolám honlapján nincs ilyen.

Nem egyetemre járok, hanem a DSZC egyik iskolájába, szakmát tanulok felnőttképzésen.

2020. nov. 14. 01:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán ez benne van a kivételekben? Lehet, emiatt nem ad az iskola, mivel nem a dolgozójuk vagy. A helyedben kérném a Belügyminisztérium, vagy az operatív törzs álláspontját.
2020. nov. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát, elég nagy baj, ha nincs benne a kivételekben, de ha emiatt megbukom, akkor el fogom fogadni azt, hogy Magyarországnak nincs szüksége valódi szakképesítéssel rendelkező építőipari szakemberekre.

Jeleztem az iskola felé a problémámat, és rohadtul nem érdekel senkit. Egy ismerős tanácsolta, hogy írjak mondjuk a rendőrkapitányságnak, de valószínűleg tényleg az lesz, hogy írok nekik, meg a Belügyminisztériumnak, vagy felhívom őket, mert én februárig nem maradhatok itthon, mert rá nem sokra már vizsgáznom kell.

2020. nov. 14. 01:41
 8/8 anonim ***** válasza:
A gyakorlatban elfogadja a rendőr, hogy mi van és nem ok nélkül vagy közterületen. A tilalom első napján voltak szívatások, gondolom azóta kaptak ajánlást az intézkedéshez.
2020. nov. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!