Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Mit tudok tenni ebben a...

Mit tudok tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Abban szeretnék segìtséget kérni,hogy a férjem,elvileg letöltött valami programot a gépére,amivel az én telòm imei szàma alapjàn be tud lépni a telefonom memòriàjàba,ahol az összes beszélgetésemet làtja,szòval mindent. Àllìtòlag ùgy vette ezt a programot,ezt ő mondta nekem. De figyeli valahogy azt is,hogy merre megyek,és ,hogy egy adott utat,hàny perc alatt tettem meg, gyalog,vagy kocsival. Azt mondta nyugodtan vihetem a telefont a rendőrségre,mert ellene nincsen bizonyìték. Viszont én nem szeretném ha figyelgetne,mivel màr nem vagyunk együtt,de még nem vàltunk el. Köszönöm előre is,ha valaki tud segìteni :(
2020. okt. 24. 17:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben kizárt az, amit leírtál. Nem megyek bele a részletekbe, legyen annyi elég hogy csak félelemben akar tartani. Biztos hogy személyesen szentel figyelmet neked, majd utólag ennek az állítólagos programnak tulajdonítja azt amit kifigyelt. Ez erősen pszichopata viselkedés-forma!


Cserélj egy időre telót ami lehet akár egy régi buta-telefon is, és várd ki amíg megint villogni kezd a tudásával amit a telódtól tud! Ekkor nyugodtan röhögd szembe, mert tudhatod hogy hazudik! XD

2020. okt. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszod! Az is furcsa még,hogy a facebookon,ha megosztottam valamit,mòdosìtottam a làthatòsàgot,hogy tényleg csak pàr ember tudja megnézni amit felteszek,jelszòt is vàltoztattam,és valahogy ìgy is làtta amit kitettem.szerintem a facebookba nem lépett be,mert nem jelezte a face,hogy valaki pròbàl belépni. Nem értem :(
2020. okt. 25. 03:37
 3/4 anonim ***** válasza:

#1 vagyok:


Több lehetőség is lehetséges.


-Nem tudod kezelni a facebook-ot. Beállítások, Biztonság és bejelentkezés. Itt láthatod hogy mikor, ki lépett be a profilodba, és itt állíthatod be hogy értesítsen ha idegen akarna belépni, aki tudja a jelszavad.


-Közös, általad engedélyezve hagyott közvetlen ismerős, akit megkér hogy segítsen rád nézni a fészen.


Ha tudja a facebook fiókodhoz rendelt E-mail címed, és tudja annak jelszavát is tehát olvasni tudja a leveleidet, akkor is be tud lépni a profilodba. Elfelejtett jelszó, és kér egy emlékeztetőt az E-mail címedre. Ezután belép a levelezőbe, a levélben kapott linkkel belép a face-re, a levelet pedig törli.


Simán el tudja veled hitetni hogy neki milyen profi kém-programja van, miközben csak trükközik.

2020. okt. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3 vagyok:


Kipróbáltam valami! Nekem két profilom van, amik nem ismerősei egymásnak. A beállításokban úgy állítottam be az egyiket hogy csak az ismerősök láthassák az idővonalat és a profil adatait, majd kiléptem és beléptem a másikkal. Hiába állítottam át. Rákerestem, és a beállítás ellenére mégis láttam az idővonalat. A face nem megbízható!

2020. okt. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!