Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Szándékosan köszön civil...

Szándékosan köszön civil magánéletben nekem a nyomozó vagy azt akarja kifejezni, hogy ismer és figyelve vagyok?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron volt egy "sátor" ügy incidens és a sértett feljelentést tett a rendőrségen. Ezt megkapta egy nyomozó. Engem "tanúként" hallgatott ki a nyomozó idén februárba.


Már többször összefutottunk az utcán, mert kisváros ahol lakom, nem egy (Budapest) méretű város és buszon is találkoztunk már, ahol ahogy meglátott rögtön köszönt a nevemen. A lidlben is vásárolt és rögtön köszönt.


Tegnap vártam a buszmegállóban a buszt, már sötét volt, ahogy megfordultam rögtön köszönt, hogy "Jónapot" és a nevemen. De olyan katonás hangon.


Oké, jó hogy emberek vagyunk és, akivel már találkoztunk valahol, beszélgettünk, ha összefutunk, akkor köszönünk egymásnak. Viszont valaha volt egy ügy és egyszer kihallgatott egy nyomozó benne, akkor azután hónapokkal utána meg sem ismerném az embert, hogy ezt egyszer kihallgattam. Ő pedig már háromszor köszönt rögtön katonás hangon nekem civilbe magánéletében.


Ez csak sima természetes köszönés, vagy ha ilyen hangsúllyal szinte azonnal köszön, azt akarja kifejezni, hogy ismer és érezzem, hogy figyelve vagyok?


Csak azért érdekel, mert ugye voltak régebben ügyeim és februárban egy ügybe kihallgatott, amire azt hiszik én vagyok az elkövető és gondolom tudatni akar valamit vagy a csuda tudja, lehet rosszul gondolom. Mondjuk kisváros és itt ösdze-össze találkoznak emberek gyakran akik ismerik egymást, csak foglalkoztat a dolog.


Azt kérném, hogy csak normális emberek válaszoljanak normális válasszal.

Köszönöm.



2020. okt. 23. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Levike, akkor is látod ezt a nyomozót, mikor rendesen szeded a gyógyszereidet?
2020. okt. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Már azt sem tudja olyan rég nemszedi
2020. okt. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
üldözési mániád lehet szerintem
2020. okt. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A sátor ügyeket a titkosszolgálatok igen komolyan veszik, ez lehet az oka hogy emlékszik rád.
2020. okt. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kértem, hogy normális válaszok legyenek, de ááá, hagyjuk. Inteligencia 0.


Ezekután hátha lesz normális válasz.

Csak érdekelne, mert volt olyan is bizony, hogy felhívott telefonon egy férfi magát r.zls nyomozónak kiadva és lecsaptam a telefont, de előtte mondtam, hogy ne telefonon, hivatalos levélben keressen.

2020. okt. 23. 20:44
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha félreteszed picit a paranoiát és megpróbálsz empatikusan gondolkodni, akkor hamar rájössz a válaszra.


Neki el kellett döntenie az első találkozásotokkor hogy mi a jobb. köszönjön, vagy sem?


Ő úgy döntött hogy köszön, valszeg azért hogy ne tartsd bunkónak.

2020. okt. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!