Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » 2 hónapja zaklat napi szinyem...

2 hónapja zaklat napi szinyem az egyik szomszédom, mit tehetek, ha apámék adják alá a lovat?

Figyelt kérdés

2 éve azért költöztek Budapestről ide vidékre a családjával, mert ott is többen fel akarták jelenteni zaklatásért, meg szexuális zaklatás miatt. Azt hitte a felesége itt a friss levegőn "megjavul".

Kapásból 2 lányt tudok, akiket nagyom durván zaklatott.

Július óta nem hagy békén, de mint kiderült már 2 éve nyomozgat utánam, anyámat hülyíti...


Volt, hogy meg akart erőszakolni... Anyáméknak le is írta Messengeren a piszkos kis dolgait, de mellette állnak, meg napi szinten ide engedik a házhoz, már nem bírom. Nagyon befolyásolhatóak, őket úgy cseszi át, ahogy akarja. Letagadnak mindent... Ez a bolond meg nem hagy békén... Fogalmam sincs, hogy mit tegyek...


2020. szept. 5. 17:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem rendőrségi téma.
2020. szept. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Miért nem az?? Sajnos a szüleim támogatják, mert úgy bánnak velem, mint egy kutyával... Nekik kellett volna elküldeniük az anyjába...
2020. szept. 6. 12:11
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem szólj a rendőröknek, meg még paprika spraynek nézz utána; de amúgy lehet,nagyon bedühödne aki üldöz téged , ha egyszer le tudnád fújni (de amúgy szal ahhoz is gyors reflexek kell legyenek h lefujd), és már direkt számítana rá, és amúgy lehet, hogy elfelejtettem még, mit akartam írni; már késő van. Vagy nemtom pl valami női védelmi csoportok tudnának -e segíteni valamit. Mert nemtom, hogy valami kommandó létezik-e, akik oda tudnának ugrani védelmezni, de szerintem talán nem. Vagy lehet, nem tudom.
2020. okt. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!