Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » 2 hónapja zaklat napi szinyem...

2 hónapja zaklat napi szinyem az egyik szomszédom, mit tehetek, ha apámék adják alá a lovat?

Figyelt kérdés

2 éve azért költöztek Budapestről ide vidékre a családjával, mert ott is többen fel akarták jelenteni zaklatásért, meg szexuális zaklatás miatt. Azt hitte a felesége itt a friss levegőn "megjavul".

Kapásból 2 lányt tudok, akiket nagyom durván zaklatott.

Július óta nem hagy békén, de mint kiderült már 2 éve nyomozgat utánam, anyámat hülyíti...


Volt, hogy meg akart erőszakolni... Anyáméknak le is írta Messengeren a piszkos kis dolgait, de mellette állnak, meg napi szinten ide engedik a házhoz, már nem bírom. Nagyon befolyásolhatóak, őket úgy cseszi át, ahogy akarja. Letagadnak mindent... Ez a bolond meg nem hagy békén... Fogalmam sincs, hogy mit tegyek...


2020. szept. 5. 17:47
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Felesége nem tudom, mit tud ezekről, mennyire zavarja...


Vagy mennyi lányt zaklathatott még... Agybeteg ez az ember. Azt alapból láttam, mikor 2 éve összefutottunk, hogy egy bunkó, bolond, meg rossz érzésem lett vele kapcsolatban. De hogy egy szörnyeteg legyen, arra nem gondoltam.


Anyámék még össze js hoztak vele, mert mondta nekik, hogy találkozni akar velem...

2020. szept. 5. 17:49
 2/13 anonim ***** válasza:
39%
Erős szavakkal dobálózol. Amit te "erőszaknak" hívsz, az valószínűleg nem az, hiába hiszed te azt. Maximum 1a pontos zaklatás. Szedd össze amit van, messenger üzenetek és a többi, majd sétálj be a rendőségre.
2020. szept. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1. De az. Felállt neki és jött nekem, hogybazopjam le, meg erőszakkal meg akart csókolni... Ez mi?? Tökön térdeltem, meg szétléptem a szemüvegét, erre ő fenyegetett, hogy feljelent.


2. Anyámék nem adják oda, mert nekik mindent bevallott és nem tanúskodnak.


Egyébként az is ZAKLATÁS, hogy mimden nap felkeres az akaratom ellenére, beállít éjjel a házunk udvarára, dörömböl. Akkor mondtam, kihívom a rendőrséget, erre anyámnak elkezdett sírmi, hogy rossz napja van, csak beszélni akar valakivel, bejöhet-e...

2020. szept. 5. 17:54
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy ?
2020. szept. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ugye két eset van. Vagy leszoktatjuk erről vagy nem tesszük lehetővé a találkozást.

Az első változat, ha tényleg bunkó, észérvekkel nem lehetséges, csak fizikai erővel. A lényeg, hogy zavarja, mert ekkor előbb utóbb feladja. Csak ugye jellemzően a nő a gyengébb, ez tehát csak akkor opció, ha egyfelől bevállalós vagy, másfelől ismersz valami harcművészeti fogásokat. Ez kemény munkát igényel és van bizonyos kockázata, nem javaslom.

A második változat praktikusan azt jelenti, elköltözöl elég távol, és senkinek se adod meg a címedet. Legkevésbé anyádnak. Keresd fel te őt, a fordítottja nem megy. Ha lehetséges elég távolra és elég észrevétlen távoznod, nem talál meg.

Ennyi a saját cselekvés, ami eredményre vezethet. A hatóság a mai zavaros időkben nem jó. Gyakorlatilag ezen felül csak a tűrés marad. Azért az anyáddal beszélhetnél. Alapból mégiscsak jobban kötődnek az emberek az utódjaikhoz, mint egy bármilyen idegenhez. Ha mégse, akkor más a baj. És arra esetleg pszichiáter válaszolhat.

2020. szept. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"Alapból mégiscsak jobban kötődnek az emberek az utódjaikhoz, mint egy bármilyen idegenhez"


Sajnos esetünkben nem. Még élvezi ia, ha idegenek gúnyolnak, bántanak. Tagad mimdent, nem is ismeri ezt az bert, beképzelem. Ordibál velem, nagyon kötsög...

2020. szept. 5. 18:09
 7/13 anonim ***** válasza:
rendőrség, szociális szolgálat
2020. szept. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Rendőrt hívsz. Nem a gyakorikérdések oldja meg a problémád
2020. szept. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem te ugyanaz a troll vagy akit tegnapelőtt még a szülei akartak megölni.

Hiába írtok neki bármit hiába ajánlotok fel segítséget csak fújja a hülyeségeit.

Nem kell vele foglalkozni.

2020. szept. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Utolsó, nem, nem én vagyok az! Nem is olvasom a kérdéseket.


Hogy te milyen rosszindulatú vagy... Ez az ember bolond, beteg, azért költöztek le vidékre, hát ha megjavul... Nem tudom, mit hitt a felesége, itt nincsenek lányok... Igaz a kérdés.


Én az első találkozásból leszűrtem, hogy nem oké a figura, rosszérzésem támadt, pedig akkor nem tudtam még, hogy ki... Nem is szoktam vele beszéln, kikerültem... Viszont a szüleimet megetette, meg "budai értelmiségi, tanult ember, jó dolgokat mond, mi bajod vele, neked mindenki bunkó, mindenkivel bajod van". Egy rossz szót nem szólhatok rá kb.


Örülök, hpgy nem találkoztál ilyen alakkal. Sajnos nem kitaláció a kérdésem...

2020. szept. 5. 20:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!