Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Kaphatok valamit, ha leöntöm...

Kaphatok valamit, ha leöntöm őket egy vödör vízzel?

Figyelt kérdés
Az ablakom alatt hangoskodnak. Egy kávézó van itt, ahol még éjfél után is megy a hangoskodás. Már szóltam a rendőröknek, egyszer kint voltak akkor visszafogták magukat, két nap múlva folytatódott minden. Most is itt beszélgetnek, röhögnek. Szóltam nekik hogy halkuljanak el, de semmi. Ha egy vödör vízet rájuk öntenék, kapnék valamit? Bevihetnek a rendőrök?
2020. aug. 29. 00:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem rendőrségnek kell szólni, hanem jegyzőtől birtokvédelmet kérni. Én eleve nem értem, hogyan adhatnak ki engedélyt lakóépület aljába vendéglátóegységre, aztán csodálkoznak, ha ömlik lefelé a víz, a sav meg a szemét. Nem vagyok agresszív ember, de meg tudlak érteni, ilyenkor mindig örülök, hogy a mi házunkban nincs ilyen, de belvárosba akarok költözni, és előre félek...
2020. aug. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
31%

Lehet kaphatnál, lehet nem.


Lehetséges, hogy a rendőrség elindíthatna egy garázdaság féle eljárást, de vagy még a rendőrségen megszünne, vagy az ügyészség szüntetné meg, de nem igen jutna el bíróságra az ügy.


Esetleg garázdaság szabálysértésnek is megállhatna.


Így előre úgy látom, hogy nem lenne belőle (nagy) jogi bajod, de ne tedd!

Nem hiányzik egy hercehurca.


Nem így kell megoldani a dolgot.

Inkább abból lehetne bajod, ha megbosszúlnák akiket leöntenél.

2020. aug. 29. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Öntsd le nyugodtan, tőlem egyszer az utcánkban motorozó kölykök kaptak egy vödör vizet a nyakukba, utána mer csend volt.
2020. aug. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!