Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Ha valaki illegálisan hipnotiz...

Ha valaki illegálisan hipnotizál, feljelenthetem?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy kamu, de egy szomszédom pszichológus és ez a szakmája. A szüleimet átverte, higy hipnotizálhasson, mert anyám is adhat "engedélyt" rá. Meg jelentgetett rólam nekik, miközben fogalmam sem volt.


Nem vagyok bolond, tényleg létezik ilyen. Én erre nem adtam erre engedélyt, terápiás jelleggel alkalmazta, azt tudom, de azt hittem, csak pénzlehúzás. Eleve ezt hosszabb ideigés illegálisan nem lehet alkalmazni...



2020. aug. 20. 22:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Egyébként komolyan kérdeztem, hogy van-e bármi esély feljelenteni ezt a barmot! Mondom, egy másik lányt ugyanígy vett rá szexre, erőszakolta, anyám barátnője az anyja, de nem tudom, miért ment bele ebbe. Halál komoly a sztori, eddig én is azt hittem, a hipnózis áltudomány, pénzlehúzás.
2020. aug. 21. 13:40
 12/16 anonim ***** válasza:

Komoly elmebetegségben szenvedhet az illető. Sajnálom, hogy ilyesmi megeshet, de hát nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés - szokták mondani.


Eddigi tapasztalataim szerint a lakóhely szerinti illetékes önkormányzaton kívül főként a járási kormányablaknál érdemes jelenti ezeket a dolgokat - ők TÉNYLEG KOMOLYAN TUDNAK SEGÍTENI CÉLRAVEZETŐ INFORMÁCIÓ BIRTOKÁBAN TOVÁBB LÉPÉSEKET TENNI!


Ui: a hétköznapokban tudsz ügyeket intézni - nyilván adnak tájékoztatást, hogy milyen irányban járhatsz mihamarabbi sikerrel. (Online pedig ügyfélkapus lehetőség - de talán meggyőzőbb a személyes eljárás megindítása.) Jelenleg munkaszüneti napok vannak.

2020. aug. 22. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy hogy hány éves vagy
2020. szept. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Sziasztok!


Kérdező vagyok, nem jelentettem fel az illetőt. Viszont megírtam a feleségnek ekkor, hogy mit csinált. Ez meg feljelentett és rágalmazásért van ellenem eljárás....


Úgyhogy itt tart a sztori, azt meg, hogy hipnotizált, hiába van bizonyítékom, meg szemtanú, nem tudom bizonyítani...


Meg utána többször tőrbecsalt, hogy hívjam fel, megbeszéljük, aztán soha nem vette fel és beadta, hogy én zaklatom őt...


Ekkora mocskot nem látott a világ, igaz, hogy hipnoterapeuta, de rá tudott simán venni dolgokra, illetve azt állította a rendőrségen, hogy ő 5 éve nem dolgozik pszichológusként....

2020. dec. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Jaj, ez borzasztó!!! Kell, hogy legyen valamilyen lehetőséged ügyvéd megfogadására!!!


Nem, ezt nem úszhatja meg szárazon az a kókler...

2020. dec. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Hát én arról már régen letettem,hogy megbüntetik....


Most jelenleg azon van,hogy megbűntessenek hamis tanúzásért, mert el merészeltem mondani a rendőrségen,hogy zaklatott... Pedig nem is ennyire részletesen,csak hogy személyesen is miket művel... Tagad mindent...


A felesége is egy szemét, hogy 2 kétségbeesett email miatt feljelent, meg perelnek, mikor csak segítséget akartam tőle, plusz ő vagy 100 darabot írt rólam...


Ez van, azt megtanultam hogy fogjam be,de emaitt hallgattak is ki, mert leírtam a feleségének....


Az ilyen micskok mindig megússzák és még én fáztam rá. Azt is mondta mindig, hívjam,aztán megbeszéljük,erre sosem vette fel és csapda volt.

2020. dec. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!